Fahrenayt kullanıcısının son içeriği

1. Fahrenayt

Soru Asus Yetkili Servisi Fiyatları

Bugün Asus Tuf A15 aldım ancak 8gb ram'i var.Yetkili servise yollayıp ram takviyesi yaptırmayı düşünüyorum.Maliyeti bana ne kadara patlar ayrıca ek SSD de taktıracağım iksiini de şimdi taktırsam ne kadar maliyet farkı olur? Takacağım Ram: Samsung Ram ddr5 4800mhz SSD: Kingston 7000 MB/s okuma...
  2. Fahrenayt

Öneri Gi̇gabyte Mı Acer Mi?

Nitro aldım :)
  3. Fahrenayt

Cleo Clevo kasa ne oluyor?
  4. Fahrenayt

Gigabyte'da ısınma sorunu var deniyor.Ama 4060 var ve hemen hemen aynı fiyattalar o yüzden sizce hangisini alayım Gigabyte G5...
  5. Fahrenayt

26.000-30.000 TL Acer Nitro 5 Mi Hp Victus 15 Mi?

Hangisi daha iyi bir seçim olur. Kısmen Yazılı/Üniversit/Çoğunlukla oyun için almak istiyorum o yüzden laptop arıyoum ve bu 2 model arasında kaldım. Acer: https://www.amazon.com.tr/dp/B0C85VDMDX/?coliid=ISQJZBU7V0S2J&colid=2KPUD889OM49Y&psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_lstpd_1JEN5WQV37746GW966W1 HP...
  6. Fahrenayt

26.000-30.000 TL 30K Bütçe Ile Laptop Önerisi

Oda arkadaşm ve ben bu laptoptan almaya karar verdik.O direkt kendisininkini sipariş etti ama ben yinede emin olmak istiyorum.Max 30k bütçe ile alınabilecek en iyi laptop önerisi yapabilir misini? (Üniversite ve oyun oynamak için alacağım)...
  7. Fahrenayt

Mobil Oyun Çevirisi Nasıl Yapılır?

Mobil oyun çevirisi yapmak istiyorum (unity oyunları) ama hiç yazılım bilgim yok.Öğrenirim ancak bilgisayar olmadığı için telefondan olur mu emin değilim.Daha önceden altyazı ve çizgi roman çevirisi yapmıştım ama artık daha büyük şeyler yapmak istiyorum. Size 2 şey sormak istiyorum: Telefondan...
  8. Fahrenayt

Soru Kyk Bursu Gelmeden Önce Tev Bursu Alabilir Miyim?

TEV bursu bana muhtemelen çıkar belli başlı sebepler ve durumlardan dolayı (açıklamak istemiyorum ama yanlış anlamayın tanıdık yada torpil falan değil) aynı sebeplerden dolayı KYK'da kesin çıkar.Fakat aklıma takılan bir şey var TEV bursunu aldıktan sonra KYK çıkarsa ne olur? TEV bursunu geri mi...
  9. Fahrenayt

Öneri 13K'ya PC Ve 3K'ya Monitör Önerisi

Daha önceden bir arkadaş için PC aradığımı söylemiştim.Şimdi o arkadaş ile konuşup bütçesini arttırmak için uğraştık Daha önce yapılan önerilerden aklıma takılan bu monitör https://www.itopya.com/gamebooster-238-gb-2475ff-75hz-1ms-hdmi-vga-fhd-ips-gaming-monitor_u21434 Ve ucuz olduğu için...
  10. Fahrenayt

Öneri 10K Ile Kasa + Monitör Sistem Önerisi

Bir arkadaş için Max 10k bütçe ile monitör+ kasa bir sistem bulmaya çalışıyoruz. 2.el olduğu için ben pek emin olamadım çünkü bu konu hakkında bilgili değilim. O yüzden yardım almak için bu konuyu açtım PC için bunu buldum (8.000₺)...
  11. Fahrenayt

Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

Alamayacağım ama izlemesi zevkli bir sistem toplama videosu olmuş (videodan sonra akla gelen ekonomik gerçekleri saymazsak tabi)
Geri