fahrettinaga kullanıcısının son içeriği

1. F

İntel 12600kf mi Ryzen 7600x mi

ya şuan tebilionda 5800x3d 7.8k bu fiyata bunu al her ikisinden de guclu diğer önerileri dinleme
  2. F

Fırsat İncehesap 15.300tl Hediyeli Daemon [Bafır] Hazır Sistem (29.09.22)

Fp ama öyle çok iyi birsey degil ama pc hocasi hero ile arasındaki farka değer o yuzden fp
  3. F

800 tl red switch klavye önerisi

size onerim ikinci el rk61 veya gamakay mk61
  4. F

Gaming Gen Tr Güvenilir mi ?

her firma diye iyi mi oluyor allah askina bir kere alisveris yaptin mi bir kere diger forumlarda yazanlara baktin mi sana laf anlatilmaz
  5. F

adamlar bozuk kart gonderip 2 ay bekletti bir arkadasimi vallah bu firmayi bana karsi savunan herkese tavrim nettir
  6. F

yanilion git da foruma ne kadar sikayet var hatta baska forumda sovenler bile var git bak ogren burda her firmada var deme her firmada zaten var ama her firmada illa cozum var bunlarda cozum yok 2 tane adam koymuslar musteri hizmetleri diye tanitiyolar
  7. F

gaming genden mouse siparis ettim 1 ay sonra mouse in onceden kullanilmis oldugunu kullanici kodunu girdigimde anladim asla onermem
  8. F

sorun cikarsa yardimci olmuyolar aksine
  9. F

4K sistem 1080P monitörde VSR ile darboğaz önlenir mi

bu sisteme 1080p aldigin kafadan istiyorum
  10. F

Darboğaz

4kda olmaz 2kda az olur her türlü olur diyen arkadaşlar 4kda oluyorsa ....
  11. F

Custom klavye veya switch önerisi

Fps oyunu için bence 60 lik klavye hem şık hem güzel bütçe varsa denebilir
  12. F

144 hz monitöre 3070 ekran kartı

12500 ile 1080pde idare eder 3070 performansından maks7 fps fark eder buda hikaye oyunları için önemli değil 60 fps ustu verebileceğini herkes bilir
  13. F

Kaanflix-Ultimate 3080Ti Sistem

olm bari duzenlemeseydin yorumu elinden mal cikarmaya calisan evga degil nvidia tum kartlarda indirim var 4000 serisi icin Evga tam kapanmadi ki sadece uretimi durdurdu buyuk ihtimmalle amd ile caliscak gibi
Geri