F.A.L.C.O.N kullanıcısının son içeriği

1. F.A.L.C.O.N

Soru Mekanik Klavye Tamiri

o zaman yazık olacak ya . Teşekkür Ederim Hocam
  2. F.A.L.C.O.N

Soru Mekanik Klavye Tamiri

Arkadaşlar Merhaba , Elimde Rampage Hydra R6 klavye mevcut. Bu klavyeyi tamir ettirebileceğim herhangi bir klavye tamircisi varımdır?. (Bursada İkamet Ediyorum) Veya Rampage servis e göndersek onlar tamir edermi. Sorun : A ve W tuşları ara ara basmıyor tutukluk yapıyor onun harici klavye net...
  3. F.A.L.C.O.N

Soru Kurtlar Vadisi Jeneriğini Nasıl Kendi İsteğime Göre Editleyebilirim?

Merhaba Arkadaşlar. Ben editten çok anlamıyorum bu yüzden sizden destek istiyorum Kurtlar Vadisi Jeneriği bilirsiniz belki dizi tarihinin en iyi jeneriklerinden olabilir hele o " Ve KURTLAR KONSEYİ" yazan kısım adeta ayrı bir hava katıyor. Sizden ricam nasıl bunu kendime göre yapabilirim...
  4. F.A.L.C.O.N

Öneri 25.000 TL Fiyat Performans Sistem Toplama (Temmuz 2023)

Merhabalar, Arkadaşımın kardeşi için 25.000TL Bandına toplama bir bilgisayar istiyoruz. Bütçeyi Maksimum 25.000 Yapabildik yani 20-25K Arası bir sistem bakıyoruz. Tavsiyelerinize Açığım İyi Forumlar
  5. F.A.L.C.O.N

Öneri Sizce Hangi Laptopu Almalıyız.

Yeni linki ekledim hocam. https://amzn.eu/d/a3IFv0d
  6. F.A.L.C.O.N

Öneri Sizce Hangi Laptopu Almalıyız.

Arkadaşlar Selamlar Hayırlı Cumalar. Bizim işyerinden bir abi Laptop Almayı planlıyor. İşyerinde SolidCAD,SolidCAM,CatiaV5 kullanacak ekstradan ara ara oyun da oynayacak. Bütçe olarak 20.000TL belirledik ancak duruma göre +2000TL tolerans olabilir. Sizden Tavsiyelerinizi Bekliyorum yada Aşağı...
  7. F.A.L.C.O.N

Soru Counter Strike 1.6 Jailbreak Server Açtım Yardımcı Olabilecek Var Mı ?

Arkadaşlar Merhaba. Bugün Arkadaşım ile Beraber Ortak bir JailBreak Serverı Kurduk (Hepinizi Beklerim). Ancak JBMenü,CTMenü,LRmenü gibi Konularda Gerçekten Sınıfta Kaldım Ne Yapmam Gerek Hiç Bilmiyorum Nasıl Yapacağımı da Bilmiyorum Hangi Pluginleri Yüklemem Gerek Bunları Hiç Bilmiyorum...
  8. F.A.L.C.O.N

Bios Güncelleme

İşte o eski windows u silmeniz lazım. Peki UEFİ yapıp bios kısmına girince format atma imkanınız hiç olmuyor mu SSD ye? Bios da UEFİ yapamıyor musunuz
  9. F.A.L.C.O.N

Bios Güncelleme

İçinde eski işlemci ve anakarta ait format yüklü olduğu için gayet normal. UEFİ ile yeniden format atın
  10. F.A.L.C.O.N

Soru Oc Nedir?

İşlemcinin sana normalin üstünde sağladığı hızları aşmanı sağlayan birşey. Mhz arttırımı voltaj arttırmak düşürmek vs bunlar. Tabiki sadece işlemci değil. Ekran kartı, RAM de buna dahil hatta duyduğuma göre monitör
  11. F.A.L.C.O.N

Soru Darboğaz Nasıl Hesaplanıyor

Pc builds sitesi iyi değil benim kanaatimce. Ryzen 5 5600 ile RX 6500XT için çok fazla darboğaz var dedi 🤣
  12. F.A.L.C.O.N

Öneri Maksimum 10.000Tl Civarı F/P Telefon Önerisi .

Arkadaşlar Selamlar . Bu Aralar yeni Telefon Alma İhtiyacında Bulundum ve bunu Faturalı Olarak Yapacağım ( Bütçe bu Yüzden 12-13 ü Bulabilir sıkıntı yok). Aklımda bir kaç Model var Ancak Sizin de Önerileriniz İstiyorum ve Özellikle şunu Belirteyim ben Telefon İşlemcilerinden Anlamıyorum...
  13. F.A.L.C.O.N

Xfx Swft RX 6700 XT Coil Whine

ya ne saçmalığı piyasada en çok sorun gördüğüm kart modeli XFX Swift ve Sapphire Pulse dan Yana Oldu hiçbir Şekilde Kartım ASUS CW yaşıyorum diyen adam görmedim ayrıca Kendim Kullandığım için de Teyit ettim . Ayrıca Zaten Hiç Yok Değil Diğer Firmalara Nazaran Daha az Bunu da Belirttim
  14. F.A.L.C.O.N

Gtx 1650 Ryzen 3 1200 Fps Drop

Sanmıyorum en kötü kasada bile yan kapağı açık bırakmanın zararlı olduğunu düşünüyorum çok toz kapma olasılığı var ilk 1 hafta neyse de sonrasında durum daha da vahimleşebilir. Kasadaki mevcut tüm fanları güzel bir hava üfleyici ile üflesin kasayı temizlesin sonra dediklerimi yapsa yeterli olur...
  15. F.A.L.C.O.N

Yardım İşlemci Fanı Fi̇fa23 Oyun Içinde Çok Hızlanıyor Ve Ses Çıkarıyor

İşte oyun içinde işlemci kullanımı yükseliyor ve ısınmaya başlıyor akabinde işlemci soğutucu da fan devrini yükseltiyor yani normal ayrıca fifa 23 güzel sistem isteyen bir oyun belki diğer oyunlarınızdan da iyi bir oyun(tabi diğer oyunlarınız ne bilemiyorum)
Geri