Farmerd0wn kullanıcısının son içeriği

1. F

F/P 17K BİLGİSAYAR TAVSİYESİ

Arkadaşlar merhaba, 1 haftadır bilgisayar araştırıyorum bu fiyata bulabildiğim en uygun parça olarak da kaliteli ilk bilgisayar olabilir birde sizlerin fikirlerini almak istedim. Şimdiden teşekkürler. Sistem Bileşenleri INTEL i5-11400F 4.4GHz 6/12 Çekirdek İşlemci Anakart :ASUS PRIME H510M-K...
  2. F

Yeni çıkacak sistem hakkında

Dostlar merhabalar, biliyorum ki bir çoğunuz benim gibi yeni çıkacak sistemi bekliyorsunuz. Yeni çıkacak sistem hakkında net bir bilgi sahibi olanlar paylaşabilirler mi? Birde çıkış tarihi net mi?
  3. F

15.000 Bütçe PC Önerisi (11 Ağustos 2022)

Umarım şöyle 12-13k bandında olur monitör için daha fazla para ayırabilirim :D
  4. F

3060 veya 6600xt'li 14-15k'ya kadar olan tüm sistemlere fitim hocam çıkacak olan ilk sistemin özellikleri hakkında bilginiz var mı acaba?
  5. F

Selamlar, Sonunda çocukluktan beri hayalim olan bilgisayarı almak için para topladım. F/P ürünü şöyle uzun vadeli gidecek bir bilgisayar arıyorum çoğunlukla hikayeli oyunlar ve fps oyunları oynuyorum. Gerçekten bu konuda desteğe ve fikirlere ihtiyacım var. Almayı düşündüğüm sistemi aşağıya...
  6. F

Yeni Bir F/P Sistem Gelmeli Artık!

Yarın paylaşılacağı kesin mi keşke 13-15k arası bi sistem gelse 3060'lı
Geri