FatihBey kullanıcısının son içeriği

1. F

Monitör, Klavye Ve Mouse Çalışmıyor

Merhaba bilgisayarım 1 ay kadar kapalı kaldı kutudaydı. Kutusundan çıkardım Farklı bir eve taşınınca. Pc kurdum kasa çalışıyor işlemci ekran kartı vs her şey çalışıyor ve ışığı yanıyor kasa içerisinde, fakat monitöre görüntü gelmiyor ve klavye mouse ışıkları yanmıyor. Ramleri sök tak denedim...
  2. F

PSU düşük güç sorunu

testi yapmadan sadece hwinfo ile pc boştayken değerlere bakarak bir nebze de olsa anlayabilir miyiz psu da güç kaybı olup olmadıgını
  3. F

PSU düşük güç sorunu

bu testi en son yaptıgımda goruntu vermeyi kesmişti reset attım ve mavi ekran almıştım format cekmek zorunda kalmıştım pcye. umarım tekrar oyle olmaz :) hw info yazılımını arıyordum bakalım ne degerler gosterecek
  4. F

PSU düşük güç sorunu

i7 3770 3.60 ghz rx580 8gb 256 bit asus b75m a anakart 2x8 gb 1600mhz ram 500gb ssd 1tb hdd 500w thermaltake psu
  5. F

PSU düşük güç sorunu

Merhaba bilgisayarım son zamanlarda aşırı kasmaya başladı en düşük oyunda bile kasıyor. ama sistemim orta segment kasmaması lazım. eskiden en son çıkan oyunda bile ultra ayarlarda kasmadan oynuyordum. güç kaynağımın eskidiğinden süpheleniyoru. 5-10 yıl arası bir güç kaynagım var. 500w TT marka...
  6. F

MSI Afterburner Fan Ayarı Sekmesi Yok

hayır aktif olmuyor
  7. F

gaming afterburner skin by drerex design teması
  8. F

evet hiç tıklanmıyor autoya. o dediğiniz sayfadan indiriyorum zaten. farklı temaları da denedim zaten. çıldırmak üzereyim :)
  9. F

radeon ve afterburner eski sürümlerini kurmayı denedim olmadı
  10. F

gorsel yuklemıstım orada dikaktli bakarsanız ayarlar sayfasında en üstteki sekmelerde fan sekmesi olması gerekiyo normalde ama bende yok o sekme. auto dediğiniz yere basılmıyo bende o da aktif degil
  11. F

aynı kart ile formattan önce fan ayarı yapabiliyordum. afterburner istememdeki sebep kartım sık sık wattman hatası verip sıfırlıyo kendini ve tekrar ayar yapmak zorunda kalıyorum radeon dan. tekra tekrar ayarla ugraşmamak için..
  12. F

evet radeon yazılımında var ayar yapabiliyorum
  13. F

Merhaba, Msi afterburner programında fan ayarı sekmesi yok eski sürümleri kurmayı denedim yine de o sekme gelmedi. ama daha oncesınde vardı bu sekme formattan sonra tekrar ındırdıgımde programı o sekme yoktu. ekran kartım amd rx580
Geri