Fenomend kullanıcısının son içeriği

1. Fenomend

Asrock A520M-Hvs Secure Boot Nasıl Açılır ?

Evet psikolojik, bilgisayar hızıyla ilgili bir problem olmaz, valorant için güvenli önyükleme ve tpm yi açmanız daha sağlıklı olur, açtığınız başka konuda var bios ayarlarını gereksiz kurcalamayın derim :)
  2. Fenomend

Asrock A520M-Hvs Secure Boot Nasıl Açılır ?

Merhaba Secure Boot ve tpm açmak için CSM yi kapatmalısınız bir sorun olmaması lazım bu şekilde siz CSM dısabled yapın
  3. Fenomend

Soru Fps Düşüklüğü

Bana göre o sistem normal fps değerlerinde mobil cihaz için ve arkadaşlarınızın oynarken videosunu atın, sonra grafik ayalarını çekin yüksekte 1080p de 250 Fps alacaklarını sanmıyorum, ben imzamdaki cihazda 10 ay önce bir deneme için bakarken yüksek ayarlarda 260 lar grafiği düşüğe ayarladığımda...
  4. Fenomend

Soru Fps Düşüklüğü

Bende size birtane attım aynı modelse canınızı sıkmayın, akıcı bir performans alıyorsanız dediğim gibi 120 hz destekli ekransa üstünü alsanızda size yararı olmaz, bir çok eski video olmamasına dikkat edin oyunlar güncelleme aldıkça sistemler aynı değerleri vermez, bir de oyun içi grafik ayarları...
  5. Fenomend

Soru Fps Düşüklüğü

Eğer bu modeli kullanıyorsanız linkteki videodaki fps lere yakın ve video 1 sene önceden yani değerleriniz normal, 3050 yüksek bir kart değil, mobil gpu versiyonu olunca ekran kartı tdp side düşüktür muhtemelen o yüzden değerleriniz gayet normal endişe edecek bir şey yok, bir de işlemci tabanlı...
  6. Fenomend

Soru Fps Düşüklüğü

Merhaba şarja takılı kullanıyorsanız güç planlarından kontrol edin performans modunda olmasına dikkat edin deneyin.
  7. Fenomend

Laptopumu Şarza Takınca Fps Düşüyor

Merhaba laptopunuz şarjdayken pil durumuna bakın güç tasarrufu, dengeli ve performans gibi seçenekler olmalı şarjdayken performans modunu seçip deneyin.
  8. Fenomend

Yardım Bios Secure Boot Aktif Edemiyorum

Merhaba attığınız eklede bir görüntü yok hem görüntü ekleyin hemde sisteminizi yazın modelleryle, yardımcı olmaya çalışalım.
  9. Fenomend

Yardım Gtx 1650

Merhaba PCIE slotu 3.0 zaten uyumlu da, bu anakart ın faklı versiyonları var, ve bu anakart kullanacağın intel işlemcide maksimum ram frekansı 2666 Mhz olur yanlış hatırlamıyorsam, bu da düşük kalır daha güncel anakart ve işlemci almaya çalışın.
  10. Fenomend

Masaüstü PC Var Ama Blutut Özellik Yok Airpods Nasıl Baglarım Ama Bilgisayara Inmesi Gerekn Bişey

Merhaba linkini vereceğim ürün ya da farklı marka modelde araştırabilirsin alırsan bilgisayarına blutut özelliği kazandırıp, her türlü blutut cihazı bağlarsınız iyi akşamlar dilerim. Link : Amazon Ugreen BL 5.0 Adaptör
  11. Fenomend

Ebrar Bilgisayar'dan Monitör Alınır Mı?

Merhaba evet alınır, yıllardır olan bir site, eskilerden yani, sorun çıkmaz aksi bir durum olmadıkça.
  12. Fenomend

PC Hocası'nın Bir Videosundaki Şarkıyı Arıyorum

Yüzyıl geçse benimde aklıma gelmezdi ama nedense eskiye rağbet var single, remix falan :)
  13. Fenomend

Öneri Bu Monitör Alınır Mı?

Sizin ilk attığınız üründe pivot özelliği var, bir de giriş kısımları dolu dolu bir monitör ama gün sonunda monitörde sadece 1080p de oyun oynamak içinse sabit bir şekilde o kadar para vermeye gerek olmaz diye düşünüyorum. Üstteki çok dolu bir cihaz nvidia gsync, hdr, üstünde olan type c, usb...
  14. Fenomend

Soru Steam Sepetim Nasıl

Üstte dediğim gibi, ucuz diye bir sürü küçük oyun alımındansa "sevdiğiniz oyun" türünden fiyatı iyi olup, yüksek oyun saati sunanları alın.
  15. Fenomend

Soru Steam Sepetim Nasıl

Black Desert ve Scrap Mechanic harici diğer oyunları oynadım güzeller, ama iş sizin hangi oyun türünü sevdiğinize bağlı, bu dolar muhabbeti oyun fiyatları yükselmesi yüzünden insanlar sırf oynamayacakları oyunları da alıyor, oynamayacağınız oyunlar yerinde oynayacağınız yüksek saatli sevdiğiniz...
Geri