FeskoN kullanıcısının son içeriği

1. FeskoN

Öneri 144Hz Monitör Önerisi

Selamlar daha önceden de sormuştum araştırırken bazı monitörler dikkatimi çekti sizce hangisi daha mantıklı 1 https://www.gaming.gen.tr/urun/4719/asus-vp249qgr-23-8-144hz-1ms-display-port-hdmi-freesync-full-hd-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.31.2 2...
  2. FeskoN

Monitör Önerisi 4K Ya Kadar

Bütçem 4k civarlarında ağırlıklı olarak fps oyunları oynuyorum o yüzden min 144hz tercihimdir. Ghosting vs sorun yaşamayacağım f/p odaklı, ıps paneller daha iyi oluyor galiba oyunlarda renk için önerilerinize açığım.
  3. FeskoN

F/P Oyun İçin Kulaklık Tavsiyesi

Herkese selamlar bütçem 1k civarlarında daha önceden logitech g230 kullanıyordum 5 yılın sonunda kendisi emekli oldu genellikle fps ve rp tarzında oyunlar oynuyorum o yüzden mikrofonun da kalitesi bi tık iyi olabilecek kulaklık tavsiyelerinize açığım.
  4. FeskoN

Yardım Ekran Oyundayken Donuyor Ve Sonrasında Siyah Oluyor

Öncelikle herkese iyi forumlar sorunum şu oyun oynarken gta5 witcher3 gibi oyunlarda belli bi zamandan sonra oyun ve ekran donuyor fakat müzikler ya da etkileşimde olduğum şeylerin sesi devam ediyor ilk önce ekran donduğu saniyede ki gibi kalıyor daha sonrasında siyaha dönüyor ardından monitörde...
  5. FeskoN

Laptop Ram Yükseltme

Bilgisayarımda hali hazırda üstünde 8gb 2RX8 PC3L-14900S-13-13-F3 1600mhz lik ram modeli var araştırdığımda birebir aynısından bulamadım ve ramlerimi 2x8 16gb şeklinde yapmak istiyorum acaba yükseltirken hangi ram çeşidini kullanırsam bi sorun yaşamam ? Şimdiden cevaplayanlara Teşekkürler :)
Geri