Flyless_duck kullanıcısının son içeriği

1. Flyless_duck

Forza Hoziron 4 Açılmıyor Steam

günaydın herkese öncelikle oyunu indirdim fakat oynaya basıyorum beni bayağı bir bekletip ardındanda bilgisayardaki herşeyi işlevsiz konuma getiriyor driverlarımı güncelledim dosya doğrulamasını yaptım fakat hala çözüm yok sistemim victus 16 ryzen 5 7640hs 3050(6GB)
  2. Flyless_duck

Bornovada Fitness Salonu Önerisi

Arkadaşlar iyi geceler izmir bornovaya üniversite için yeni geldim spor yapmak istiyorum fakat malum fiyat performans herşeyi arar olduk bornovada uygun hijyeni iyi bir spor salonu önerebilir misiniz
  3. Flyless_duck

Öneri 20-26K Arası Laptop Önerisi

Mediamarktta logitech g203 350 tl bakabilirsin
  4. Flyless_duck

Leptop Ve Seçim

Dolar artacak ama ne kadar olur bilemiyorum
  5. Flyless_duck

Soru S22 Oyun İçin İyi Midir ?

Xiaomi beğenemiyorum hocam androidde samsung tercih ediyorum 1682336737 Bilmiyorum A52s vardı oda ısınınca yarı yolda bırakıyordu bu sefer emin olmak istiyorum zaten androidde çok bir şey bulamazsam 11 alabilirim
  6. Flyless_duck

Soru S22 Oyun İçin İyi Midir ?

S22 alcam oyunda oynamak istiyorum ama ısınınca çok kasıyor diyorlar sizce nasıldır
  7. Flyless_duck

Sabahki Güneş Tutulması

Arkadaşlar merhaba biraz bakım nasıl bir tutulma olacak diye araştırayım dedim salak salak astrolog burç yorumcusu dışında bir şey bulamadım beni aydınlatabilecek birisi var mı acaba teşekkürler
  8. Flyless_duck

Soru Laptop Aldım Sizce Nasıl?

Ram 16 yapılmalı ekran kartı 45w olabilir msı stealth modellerindeki gibi ama hem asus kalitesi hemde yeni cihaz olmasını düşünürsek iyi
  9. Flyless_duck

Sigortalı Işe Başlasam Maaşım Gider Mi?

Bilgim olan sadece işten ayrıldıktan sonra müraacat etmen gerekiyo maaş için onun dışında zaten 18 olunca kesilecek o para üniversiteye geçincede sgk dan bildirmen gerekiyor maaş için
  10. Flyless_duck

Öneri Ryzen 7 5700X + 4070 Ti Öneri Kasa

4070 i bekleyebilirsin onun dışında diğer parçalar iyi pny olması dışında görünüşünde bir kalitesizlik var
  11. Flyless_duck

Soru 35K Ile Ne Yapılır?

Telefon alip gerisini tutup biraz daha ekleyip laptop alırdım bir önerim yok 😃
  12. Flyless_duck

400 Bin TL Araç Önerisi

Temizinden renault megane 2 bakılabilir
  13. Flyless_duck

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

Tuttu Alttakinin arabası var
  14. Flyless_duck

Soru Rog Gladius 3 Alınırmı?

anladım hocam sağolun
  15. Flyless_duck

Soru Rog Gladius 3 Alınırmı?

Şey diyolar düşük hızlarda takılma falan ama çok fazlada şikayet eden yoktu sizde varmı öyle birşey
Geri