Forneus666 kullanıcısının son içeriği

1. Forneus666

Samsung Galaxy M32 Kılıfı M33 E Uyar Mı ?

teşekkür ederim cevap verdigin için
  2. Forneus666

Samsung Galaxy M32 Kılıfı M33 E Uyar Mı ?

Merhabalar Forum sakinleri telefonum Samsung Galaxy M33 5G kılıf almak istiyorum internetten beğendiğim kılıfın ama benim telefonumun seçeneği yok M32 için olanı var M32'yi seçip alsam bir uyum sorunu olur mu kılıfta ?
  3. Forneus666

PC Temizleme De Önerisi Olan Var Mı ?

Merhaba ben pcme bakım yaptırmak istiyorum ve işlemcinin termal macununu da değiştirmek istiyorum. Çok detaylı bakım yapan herhangi bir işletme dükkan tarzı bildiğiniz bir yer var mı Ankara da yaşıyorum birde benim ekran kartım rx570 8gb rog strix modeli backplate olmadığı içinde çok toz tuttu...
  4. Forneus666

Çözüldü Soundcore lifeq10i modelini aldım sol taraftan ses gelmiyor

hocam çözdüm uygulamadan tanıtmak gerekiyomuş kulaklığı uygulamadan yapıyomuşsun her şeyi galiba life q10 modelinde bu özellik yokta life q10i modelinde uygulamadan kulaklığı tanıtmak lazımmış kulaklığı tanıttım uygulamadan düzeldi ayriyetten bissürü modu fln var her müzik tarzı için modu...
  5. Forneus666

hocam ilk açtığımda kulaklıktan battery high diye ses geldi demekki şarjı vardır dedim bass up tuşuna vs bastığımda bass normal diye ses geliyo sol taraftanda sağ taraftanda ses geliyor ama normal müzik açtığımda soldan gelmiyor
  6. Forneus666

Merhaba ben indirimden Soundcore lifeq10i bluetoothlu kulaklığı almıştım hepsiburada üzerinden hepsiburadanın kendisi satıyordu indirimde almıştım bugün kargo geldi kargoyu açtığımda küçük bi test yapayım dedim iphone 5s telefona bluetoothtan eşleştirmeye çalıştım 2 kere eşleştirme başarısız...
  7. Forneus666

Bu fiyat aralığına sizce hangi telefonu almayalım

o civarlar hocam 6.5k 7k
  8. Forneus666

Bu fiyat aralığına sizce hangi telefonu almayalım

Arkadaşlar merhaba ben 3 4 aydır telefon almayı düşünüyorum en son Realme 8 128 gb modeline karar verdim çünkü incelemelerde yorumlarında vs f/p telefon diyolardı. Bende özellikleri için onu almayı düşünüyorum kamerayla fazla işim yok zaten 6 7 yıl götürsün beni yeter sizce o fiyat aralığında şu...
Geri