FppXAr kullanıcısının son içeriği

1. F

hikayeli oyun önerisi

Bende az önereyim GTA 5 Red Dead serisi Call of duty black ops serisi Call of duty modern warfare serisi Halo serisi Hocam farcry güzel oyunda bence çok iyi değil
  2. F

hikayeli oyun önerisi

GTA 5 alirinir fiyatı gayet iyi
  3. F

Fiyat/Performans Hazır Sistem Önerisi (2 Eylül 2022)

Uğur hocam sizde tam yerien koymuşsunuz :)
  4. F

Fırsat Need for Speed™ Payback 19,90₺ (Steam)

NFS serisindeki en iyi oyun bence bu payback ki zaten NFS heatle ne farklı varki heat hiç oynamadim ama videolardan gördüm grafikler aynı tek fark bana göre harita yani heat a verilecek para yerine payback daha mantıklı
  5. F

Xbox Live Gold Hediye Etme Seçeneği Yok!

Öyle olur mu bilmiyorum hiç almadım bende
  6. F

Xbox Live Gold Hediye Etme Seçeneği Yok!

Hocam bu live Gold 360 için geçerli game pass yeni nesil konsolları da Xbox one dan sonra hep game pass kullanildi Xbox live eski nesil konsollar için
  7. F

Forza Horizon 2 almayı düşünüyorum

Anladım hocam dikkat ederim
  8. F

Hocam zaten YouTube da yapan kişilerden yaparım yorumlara falan bakarım
  9. F

Hocam sağolun fiyat sizede pahalı geldiyse bencede haklısınız ben crack indireyim
  10. F

Anladım hocam
  11. F

Hocam lehim nedir ? :/
  12. F

Hocam bı yandan haklı sınız para vermeye değmez ama kırık mi emin değilim ama kırık olduğuna dair belirtiler var aldığımda 40 oyun geldi internete bağlanmıyor ve menü değişiyor yapmasını biliyorum ama yok emin değilim
  13. F

Birde crack/jtagli olduğunu nasıl anlarım eğer jtagli ise indireyim
  14. F

Hocam Xbox 360 üretim bittiği için çok pahalı PS3 oyunları gibi ama PS3 e göre bı tık pahali
  15. F

Merhaba arkadaşlar Xbox 360 elite var forza Horizon 1 yüklü artık sıkılmaya başladım forza Horizon 2 ye geçmeye karar verdim en ucuz çiçek sepetinde var 400 TL daha ucuzu bulunur mu çiçek sepetine güvenebilir miyim yardım eder misiniz?
Geri