fuat78 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Asus Z77-A Için Wifi Adaptör

Yani hızı verip vermemesi değilde kesinti olmasa yeter çok önemli değil hız Alacam artık teşekkür ederim
  2. F

Yardım Asus Z77-A Için Wifi Adaptör

https://www.gaming.gen.tr/urun/435283/asus-pce-axe59bt-wifi6e-tri-band-kablosuz-pcie-bluetooth-adaptor/ linkteki ürünü alsam Asus Z77-A anakarta kurabilir miyim bir sorun yaşar mıyım?
  3. F

Soğutucu Modeli Tespit Edemiyorum

Ustalar su soğutucunun modeli ney acaba TT nic 5 gibi duruyor ama Frio da olabilir çözemedim
  4. F

Harf Disk Sorunu

PC ye sata SSD aldim, sata 3.5 kablolarını anakart üzerinden söküp, SSD için taktım ancak şu anda hiç bir hard diski ve SSD yi görmüyor alttaki uyarıyı veriyor çözümü nedir
  5. F

Yeni Sistem Için 13 Yıllık Psu Iş Yapar Mı?

Seasonic 750 Wat 80+ bronze PSU iş yapar mı yeni sistem toplasam 13 yıldır kullanıyorum GTX 560 ti ile
  6. F

Yardım 1080P İçin Eldeki Mevcut Materyallere Ek Parça Tavsiyesi

Teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
  7. F

Bana lazım olan Anakart, İşlemci stok fan ile, Ram, ekstra Olursa M2 SSD, bütçe on bin TL ile on iki bin TL civarı.
  8. F

Cooler Master Haf 912 Kasa, Rx570 ekran kartı, Seasonic 750w 80+ Bronze PSU, 2x Sata SSD, 2x Sata HDD, Thermaltake Frio soğutucu var. Mevcut kasayı kullanarak 1080p için orta seviyede götürecek Anakart, İşlemci ve Ram güncellemesi yapmak istiyorum. İ3 13100F, Lga 1700 anakart ve 16gb Ddr5 ram...
Geri