furkan23100 kullanıcısının son içeriği

1. F

Öneri Masaüstğ PC Için Oyuncu Koltuğu Ya Da Koltuk Ya Da Vb Öneri Isteği

Amacımız sadece pahalı olması değil aşırı uzun ömürlü bir şey istiyor
  2. F

Başka önerileriniz var mı? Dayanıklı uzun ömürlü bir şey lazım
  3. F

Arkadaşımın karısı arkadaşıma oyuncu koltuğu hediye almak istiyor. Arkadaşımın boyu 190 civarı kilosu 100e yakın. Bütçe 15000 tlye kadar. Bütün önerilerinizi bekliyorum.
  4. F

FİBERLİ VE CAT6'LI SALONDAN SADECE CAT6'LI ODAYA İNTERNET TAŞINIR MI?

Teşekkür ederim denedim sanırım aktive edilmemiş. Müsait bir zamanda bir elektrikçi çağırıp halletmeye çalışayım.
  5. F

Bu mantıklı geldi ama bu işin içinden çıkmam zor yardımın için çok sağol yapabilirsem deneyeceğim
  6. F

modemden çıkan kabloyu cat6ya taktım sonra diğer odada cat6'dan çıkacak şekilde bir kablo takıp masaüstüne taktım ancak internet bağlantısı sağlanmadı
  7. F

aynen gpondan çıkıyor modeme giriyor modemden başka bir kablo çıkıp bilgisayara giriyor normalde
  8. F

Her odada cat6 var hocam ama fiber yok o olan cat6'larla uzatma işlemini nasıl yapabilirim. İlk iki resimden her oda da olan cat6'lar 3. resim salondan (direk sarı fiber kablosu sadece orda var bildiğim kadarıyla)
  9. F

Diğer odada gösterdiğim gibi cat6 var onu kullanamaz mıyım illa uzatma mı çekmem gerek
  10. F

Saygıdeğer pchocası sakinleri şimdi benim modem salonda bina TOKİ binası. Salonda fiber internet kullanıyorum normalde bilgisayar oradaydı. Şimdi odama almak istiyorum ama salonda fiber+ cat 6 varken odamda yalnızca cat 6 var. Taşımam mümkün mü acaba ve nasıl ? Yardımcı olursanız sevinirim...
  11. F

1000Tl Hoparlör Öneri̇si̇ İstek (Ni̇san 2022)

Arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak arkadaşlarla bir hoparlör almayı planlıyoruz 1000 lira bütçemiz var. Arkadaş APEX oynamayı seviyor. RGB bass falan olsa güzel olur. Tavsiyelere açığız. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.
Geri