Furkanbayrammms kullanıcısının son içeriği

1. F

PCH Goatv2

*BİOS tan XMP ayarlarını Profile1 yapmayı unutmayın RAM lerinizi tam kapasite kullanmak için.* Adım adım UEFI Windows USB Hazırlama Öncelikle en güncel Windows ISO’sunu indirin. Rufus’un son sürümünü indirin. USB belleği bilgisayarınıza takın ve Rufus’u çalıştırın. Burada indirdiğiniz Windows...
  2. F

Soru NVIDIA Geforce® Experience™

Çok teşekkür ederim aydınlattığın için :)
  3. F

Teşekkürler hocam bana bir eksisi yok o zaman ekstara sürücülerim güncel olacak ben gtx 1650 kullandığım için yüklesemmi yüklemesemmi bilememiştim
  4. F

Sizce bu program gerekli mi yüklersem bana ne gibi artıları olur, yüklemezsem ne gibi eksileri olur. (Kayıt vesaire almıyorum) Ryzen5 5500 GTX 1650
  5. F

Soru Sistemde Yenilik

Ekstra bi 8gb RAM daha ekleyebilirim aslında tavsiyeniz nedir?
  6. F

Soru Sistemde Yenilik

FPS artışım fark edilir derecede olur mu ? birde intelden amd ye geçiyorum sonuçta
  7. F

Soru Sistemde Yenilik

İ3 9100F - GTX 1650 - 8GB RAM ve Biostar b365mhc düşük bir anakarta sahibim. Yeni bir kasa alacak bütçem yok o yüzden bileşenleri yükseltmek istiyorum. Taksit ile alacağım onlarıda. AMD RYZEN 5 5500 işlemci düşünüyorum. Anakartta ise 2 şıkkım var: MSI PRO B550M-P ve Gıgabyte B550M DS3H Sizce...
  8. F

Soru AMD Ekran Kartı Nasıldır?

Sapphire PULSE Radeon RX 6600 Nasıl bir ekran kartı sizce kullanılır mı tavsiye eder misiniz? Bazı duyumlar aldım düzensiz çalışıyor vesaire diye.
  9. F

Öneri Bu Kasa Alınır Mı ?

FSP HYPER 80+ PRO bu parçayı eklesem sorun çözülüyor o zaman birde fpsten dolayı kasma yaşarmışıyım belirttiğim oyunlarda en önemlisi battlefield5 ? Birde site güvenilir mi bilginiz var mı?
  10. F

Öneri Bu Kasa Alınır Mı ?

MAMİBESS / RYZEN 5 5500/ RX 6600 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYAR Battlefield 5 - COD - For Honor - Valorant - LOL vb oyunları oynuyorum.
  11. F

Öneri PC Bileşenlerini Yükseltmek Istiyorum

hocam şuan o kadar parayı çıkamam max 7-8k çıkabiliyorum bulabilirsem tavsiyenizi değerlendirip alacağım fakat bir sorum olacak Sapphire PULSE Radeon RX 6600 ekran kartı nasıl bir ekran kartı hiç amd tarafında kullanamdım nvidiada hangi ekran kartına denk düşüyor?
  12. F

bu kasa niye bu kadar uygun birde siteyi daha önce duymadım
  13. F

ekran kartı olamadan battlefield, cod gibi oyunları oynayabilir miyim ?
  14. F

i3 9100f gtx1650 8gb ram ve biostar kalitesiz bir anakarta sahibim i3 12100f ya da i3 13100f ve güzel bi anakart almayı düşünüyorum şuanki anakartım PCle gen4 ü desteklemiyor m2 ssd konusunda sizin tavsiyeleriniz nelerdir Battlefield5, For Horo, COD, Valorant, LOL oynuyorum. Tavsiyelerinizi...
Geri