FurkanBrkz kullanıcısının son içeriği

1. FurkanBrkz

Internet Prizini (Telef9N Prizini) Yerini Değistirme.

Sal9nda bulunan ibternet prizini odama almak istiyorum bunu kimler yapar? Nasil oluyor? Kendim de yapabilir miyim?
  2. FurkanBrkz

Modemin Wifide Download Yapma Sorunu

Peki modemi evdeki başka telefon hattına bağlayıp internette kullanabilir miyiz?
  3. FurkanBrkz

Aradım hem de defalarca. Fayda etmedi. Yok kanal ayarı değiştir yok modemin temsilcisini arayin vs. Aradım da ama o da bir şeye yaramadı
  4. FurkanBrkz

Tplink Archer vr300 modem kullanıyorum. 2-3 haftadan beri downloadımda yavaşlamalar var. İlk başta ISS ya da PCde sandım ama sonra sorunun kaynağının bunlar olmadığını fark ettim. Şu an sadece downloadda sorun var (Ethernertte sorun yok). Böyle bir sıkıntı yaşadınız mı? Modem arayüzünden kanal...
  5. FurkanBrkz

20-30 Mt Civari Ethernet Kablosu Önerisi

Wifi ile yaşadığım sorunlardan dolayı ethernet kablosu alacagım. Hangi markalar 8yidir sağlamdır?
  6. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

Arkadaşlar bu sorun anakart ile ilgili değilmiş. Aynı sorunu laptopta da yaşıyorum. Laptopta wifi testi yaptığım zaman masaüstündeki gibi sonuçla karşılaşıyorum. Laptopu ethernetede bağladım zaman ise sorun kalkıyor. Wifi testini modemin dibinde yaptım. Modemim şudur: TP-Link Archer VR300...
  7. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

5 Dk içince yaptığım testler. TT altyapısı var ne yazık ki.
  8. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

VDSL 100 Mbps Download 20 Mbps Upload veriyor diğer cihazlarda. Ethernet kablosuyla bağlanamıyorum. DNS adresi değiştirmedim. Statik Dinamik IP kısmını bilmiyorum.
  9. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

Eski anakartın wifisini denedim. Aynı senaryo ile karşılaştım.
  10. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

Bios çözebilir mi?
  11. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

Modem salonda ve pc ile arasında duvar yok yaklaşık mesafe 10 mt civarı. Yukarıda belirttiğim gibi sorun sadece download kısmında. Uploadda 20 mbps civarı stabil hız alıyorum. B550 asus anakartla yaşadığım sorun da aynıydı ama birden bire sorun düzeldi.
  12. FurkanBrkz

PC Wifisi Yavaş.

Merhabalar Asus TUF B650 Plus Wifi anakatt kullanıyorum. 2 hafta öncesine kadar interneti sorunsuz kullanıyordum ama ondan sonra internet bir anda yavaşlamaya başladı. Upload ve Pingde sorun yok ama Download 100 mbps vermesi gerekirken 20-30 bazen 0a iniyor. Bu durumu TUF B550 Wifide de yaşadım...
  13. FurkanBrkz

Paragraf Sorularını Çözemiyorum

Baktığım videolarda da genel olarak bu sistem varmış. Olumsuz sorularda şıkları okuyup sonra soruya geçin diyorlar. İşe yarar umarım.
  14. FurkanBrkz

35.000-45.000 TL Power Color Markası Hk.

İnceleme videoları kanallarda var ama her modeli incelediler mi bilmiyorum. Sıkıntı olacağını sanmam.
  15. FurkanBrkz

Paragraf Sorularını Çözemiyorum

Valla MAT ta hedef bu olacak. Youtube ta videolar var Rüştü Hoca vs. onlara bakacağız. Temmuza kadar vaktimiz var. Hayırlısı bakalım hocam. Deneyeceğim 1712602519 Teşekkürler ederim
Geri