Furkanreis kullanıcısının son içeriği

1. F

Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Şöyle 10Kya Rtx2060 veya ARC 750 sistem gelse ne güzel olur.
  2. F

Laptop sarjdayken fps düşüklüğü

Merhaba hocam laptobu iade ettim sorunu çözemedim
  3. F

Yardım Windows .Bat Dosyasını Açmıyor

Usbde sadece bat dosyasımı olsun
  4. F

Yardım Windows .Bat Dosyasını Açmıyor

Casper müşteri hizmetlerinden mail yoluyla laptobun güncel bios dosyasını talep ettim rar şeklinde içinde bios.bat adlı dosya göndermişler ama tıklayınca cmd ekranı gelip hemen kapanıyor yönetici olarak çalıştırsamda aynı
  5. F

Fırsat 🔥Acer 2k 165hz Monitor 3599 TL🔥

https://ty.gl/oyvzyho9df
  6. F

Xbox 360E alınırmı?

Hocam game pass yokmuş ben yine birkaç oyundan sıkılmim 360 alayım diyorum 3k veya kırmızı ışık hataları alırmıyım 1000 tl ye alınır mı sizce
  7. F

Xbox 360E alınırmı?

Aslında çok oyun oynamam Fifa ,minecraft, ve çift kişilik 2 tane oyun olsa yeter sizce çok pahalıya patlarmı xbox game pass nasıl olur
  8. F

Xbox 360E alınırmı?

1- 800 TL'ye 2.el Xbox 360E 250gb slim model buldum aksesuarları tam ve çok temiz ama konsol crack değil sizce alınır mı 2-Birde 1000 TL'ye Xbox 360 500gb var kırık 30 oyunu var bununda orijinal aksesuarları mevcut Hangisi alınır eski oyunları konsol tadında oynamak için alıyorum lüks...
  9. F

Bu insanlar neden boyle?

Bunlar kişilik yoksulu insanlar. aynısı şuan amazonda satılan 14.300 TL lik laptopu 17 bine satan var küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum amazonda sıfır ürün 3 bin tl daha ucuzken hangi insan sende daha fazla paraya sıfır olmayan ürün alsınki
  10. F

Türk Telekom 50 Megabit paketin 9.50 Megabit vermesi

Anladım eğer yeni geçtiyseniz veya bitmesine az kaldıysa başka şirkete geçmenizi önericektim cayma bedeli ne kadar çıkar bilmiyorum ama tüketici hakları ile ücret edemeden iptal edebilirsin vaadetdikleri hızı vermiyorlar diye
  11. F

Yok yani en sanki taahhütünüz ne zaman başladı hocam
  12. F

Turktelekoma ne zaman geçtiniz
  13. F

Turknet nasıldır?

Arkadaşlar merhaba turktelekom dan türknete geçmeyi düşünüyorum kullananlar memnunmu ve kullanan varsa bir şey sormak istiyorum
  14. F

Bu laptop sizce nasıl?

3060 laptoplar 20 binden başlıyor sizin için önemli olan ne ? İşlemci pek önemli değilse 20 K ya victus var İşlemci önemliyse başka model tasarım ve kaliteli önemliyse başka model önerilerim hocam
  15. F

Yazılımbudur sitesinden lisans alma hk.

Ben kart ile almıştım güvenli bir şekilde geldi ama havale ile güvenlimi bilemiyorum Gerçi kimse 20 tl için dolandırmaya kalkışmaz
Geri