Fylor kullanıcısının son içeriği

1. F

Rx 6600 ekran kartım çalışmıyor

şimdi kontrol ettim ekran kartı başta çalışıyor fanları dönüyor 5 saniye sonra duruyor
  2. F

dönüştürücüyü değiştirdim önceden arkadaşımın kullandığı bir çalıştığına emin olduğum dönüştürücü taktım yine ekran yok
  3. F

şimdi ekran kartı çalışıyor biraz bekleyip açtım ama hala ekrana görüntü gelmiyor vga hdmi dönüştürücü almıştım ondanmı kaynaklı acaba
  4. F

ram çıkarıp taktım bi şimdi 1 saniye çalışıp kapanıyor sonra sistem kendini kapatıyor tekrar açıyor tekrar kapatıyor
  5. F

hayır
  6. F

Sistemi yeni aldım başlattığımda ekran kartı fanları dönmeye başlıyor sonra duruyor ekran kartında bir sorun var yada ben yanlış taktım sebebi ne olabilir
  7. F

12.500 TL Sistem Önerisi (Mayıs 2022)

sayenizde aldım teşekkür ederim hakkınızı verdiğiniz için kendi sistemim 10 seneyi geçmişti çok iyi oldu
  8. F

onaylandı olarak gözüküyor kargo sürecini görebilecekmiyim kişiye özel link den aldığım için soruyorum yanlış anlamayın biraz heyecan var
  9. F

teşekkür ederim sistemi satın aldım
  10. F

böyle bir ihtimal varsa ben alabilirim
  11. F

@OceanLaB almak isterim venom 4 fiyat olarak ne kadar oluyor
  12. F

almak isterim ne yapmam gerek fiyatı ne kadar olucak alabilirsem
  13. F

çok teşekkür ederim üstteki alttaki sistemide çok beğendim biraz daha para biriktirip alttakinide alabilirim donanım arşivi yeni sistem çıkaracakmış onuda bi görmek isterim bu kadar uğraştığınız için teşekkürler
  14. F

o zaman kartımda para olmadığı için alamamıştım tam sistem linki çıkmadan 5 dk önce gördüm videoyu çok üzülmüştüm 10 k ya alamadığım için
Geri