garthill3 kullanıcısının son içeriği

1. G

Steelseries Arctis Nova 1 White

Arkadaşlar iyi akşamlar Arctis nova 1 kullanıyorum mikrrofondan cok az ses gidiyor herhangi bir ayarı falan mı var acaba yardımcı olabilir misiniz? 1 hafta falan oldu alalı aldığımdan beri böyle
  2. G

Steelseries Arctis Nova 1 Mikrofon Çalışmıyor Ve Ses Çok Kötü Geliyor

Arkadaşlar selamlar bugün yeni satın aldığım steelseries arctis nova 1 kulaklığım geldi fakat hem microfondan ses gitmiyor hemde ses böyle sanki kablo tam oturmaz tiz gıcık bir ses gelir ya tam olarak öyle çıkıyor çözümünü bilen var mı acaba?
  3. G

Razer Blackwidow V4

hocam ben biraz görüntü takıntılıyım işte bunlar cok sade duruyor performanstan cok görüntüye önem veriyorum :( yüzden bunu tercih etmiştim fakat macro tuslarini görmemisim
  4. G

Razer Blackwidow V4

valla 5000e kadar cıkabilirim hocam manyetik switch klavyelerde görüntü olarak pek hosuma gitmiyor benim suan k70kullanıyorum bu büyüklükte bir şeyler arıyorum yine
  5. G

Razer Blackwidow V4

yok reis sound test haric video izlemedim usta aklımda ikisi vardı dün gaming gecesinde indirime girince hemen aldım soldaki tuşları hic farketmemiştim birde sesi hosuma gitti iade edeceğim gibi ama yani o tuşlar sıkıntı olacak
  6. G

Razer Blackwidow V4

peki sence hangisi daha iyi hocam macro tuslarini görmezden gelirsek veya bu fiyata baska önerin var mı
  7. G

Razer Blackwidow V4

Arkadaşlar selam dün incehesabın indirimlerinde 4699 TL'ye https://www.sinerji.gen.tr/razer-blackwidow-v4-x-green-switch-kablolu-gaming-klavye-p-49077 Bu klavyeyi satın aldım fakat aklıma takılan bir şey var bu soldaki macro tuslari rahatsız eder mi acaba? SteelSeries Apex Pro ve bunun...
  8. G

Kulaklık Ve Klavye Önerisi

hocam ben böyle toplama işlerinden hiç anlamıyorum ki nasıl olacak
  9. G

Kulaklık Ve Klavye Önerisi

Arkadaşlar iyi akşamlar https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelser%C4%B1es-ssk64538-apex-5-mekanik-gaming-klavye-siyah-1207344.html?utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&utm_medium=psm-other%20psm&utm_source=akakce%20psm&v=1.99.1...
  10. G

Yardım Son Gameready Güncelleme Sonrası Performans Düşüklüğü

aynen benimde oynanmayacak seviyede değil ama gözle görülür bir performans düşüklüğü var eski sürücüye döndüm hala aynı
  11. G

Yardım Son Gameready Güncelleme Sonrası Performans Düşüklüğü

Arkadaşlar selamlar 17 ekimde gelen son güncelleme sonrası gözle görülür bi performans düşüklügü yaşıyorum oyunlarda fpsim ortalama 110-120 den 70-80 lere düştü , twitch yyayını vs izlerken anlık donmalar oluyor başına gelen var mı benden başka? Driveri silim bir öncekini mi indirmem gerekiyor...
  12. G

Yardım 4060Ti Driver Güncelleme Sonrası Sıkıntı

Arkadaşlar selamlar 17 ekimde gelen son gameready driver güncellemesinden sonra performans düşüklüğü yaşıyorum RDR2 de ortalama 110 120 olan fpsim 90 lara düştü , twitchte vs yayın izlerken sekmeler arası geçtiğimde yayına geri dönünce anlık 2-3 sn donup devam ediyor yayını izlerken fps düşüyor...
  13. G

Soru Fps Düşüklüğü

Arkadaaşlar merhaba düne kadar RDR2 ultra ayarlarda ortalaama 110 , max 160 civarı fps alıyordum ekran kartı driverini güncelledim bugün tekrar gireyim dedim 60 fps sabit driverı ddu ile kaldırıp eski driveri ekledim hala aynı neden olabilir acaba? Ayarlarda bi değişiklikte yapmadım değerler böyle
  14. G

Soru Ram Sikintisi

Arkadaşlar iyi akşamlar 2 hafta önce itopyadan aldığım sistemde ramlerden birisi sıkıntılı olduğu için değişime yollayıp vatandan idarelik 16gb ram almıştım onla hiç bir sıkıntı olmadan 1 haftadır kullanıyorum. Bugün değişime giden ramler geldi taktım yine aynı sorun devam ediyor. Ramlerrden...
  15. G

Yardım Monitörün Göz Yorması

kontrastı 50 bırakayım mı o da parlaklık gibi sanki anlayamadım tam 2sinin ne farkı var
Geri