gece kullanıcısının son içeriği

1. gece

Ips Tn Panel Farkı

boş vaktimde tekrar çekeceğim
  2. gece

Ips Tn Panel Farkı

1712362028 benim monitörün sonunda p yok lg 22mt45d diye geçiyor fotoğraftaki dp
  3. gece

Ips Tn Panel Farkı

ıps olan aoc 24g2sp. tn olan ise lg 22mt45d-pz
  4. gece

Ips Tn Panel Farkı

çok garip oysaki tn monitör senelerin monitörü 60 fps bişey. yani görüş açısı olayın aslı nedir bilmiyorum ama ben yandan baktığımızda gördüğümüz kısım diye biliyorum. yanlışsa düzeltin. ve neden ıps panelin rengi neredeyse tn ile aynı gibi. (fotoğraflar gerçekle birebirdir)
  5. gece

Ips Tn Panel Farkı

Arkadaşlar resimlerde gördüğünüz üzere tn panel monitör ıps panelden daha iyi renge ve görüş açısına sahip görünüyor. Yani yanlış bildiğim yada eksik bildiğim birşey varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
  6. gece

Aoc 24G2Sp Sıkışmış Piksel

Arkadaşlar Amazon'dan 4499 tl ye Aoc 24g2sp (hoparlörsüz) monitör almıştım ve dün elime ulaştı test ettiğimde masaüstü'nün sağ alt tarafında görev çubuğuna denk gelen kısımda sıkışmış piksel olduğunu fark ettim. Amazon ile görüştüğüm de ellerinde bulunmadığı için iade yada fiyat indirimi...
  7. gece

Max 6K Ya Kadar Monitör Önerisi Alabilir Miyim.

https://www.itopya.com/msi-238-g244f-e2-180hz-1msgtg-freesync-premium-hdmi-dp-fhd-rapid-ips-gaming-monitor_u25265 https://www.itopya.com/aoc-238-24g4x-180hz-05ms-hdmi-dp-g-sync-fhd-ips-gaming-monitor_u25215...
  8. gece

Neden reis monitörler hakkında bilgim yokta o yüzden soruyorum
  9. gece

Asus TUF Gaming VG249Q3A hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı? @Lory
  10. gece

bu hepsiburadaki farklı satıcılardan ürün alsam sorun oluştururmu günümüzde yada gelecekte ?
  11. gece

Evet taksit ama ertelemeli faizsiz alabiliyorum
  12. gece

gigabyte alternatifi yada eşdeğeri olan bir monitör yokmu. şu an hepsiburada dışında biyerden alamıyorum
  13. gece

Arkadaşlar ıps panel renkleri tatmin edecek, min 165 hz ıps glow az olan özellikleri güzel bir monitör önerileri yapar mısınız..
  14. gece

Karanlık Sahnelerde Işık Vurması

arkadaşlar karanlık sahnelerde ve yandan bakınca sanki güneş ışığı vurmuş gibi oluyor. monitör lenovo r25i-30 bunun sebebi nedir
Geri