Gengar kullanıcısının son içeriği

1. Gengar

Beyaz Ram Önerirmisiniz

Bu ürün Amerika'dan gönderilecek ve yüksek ihtimalle bana gönderdikleri gibi Aramex kargoyu kullanacaklardır. 1 ay önceki sipariş deneyimime göre Aramex oldukça bekleten bir firma ama artısı gümrükten siz çekmiyorsunuz ürünü. Profilimdeki son açtığım konuya bakarsanız biraz daha fazla fikir...
  2. Gengar

Newegg Alışveriş

Çünkü 30 dk kadar önce siparişimi teslim aldım ve linkini atığım konudaki masraflardan başka bir masraf çıkmadı. Kaldı ki vergisini baştan ödediğimi de belirttim hatta fiyatını da yazdım. Konudaki ürün linklerine girip bakarsanız her iki sitede de vergilerin sipariş esnasında alındığını...
  3. Gengar

Beyaz Ram Önerirmisiniz

Ben x650e anakart ve 7800x3d işlemciye şunu aldım. Tr'de amd expo uyumlu beyaz renk gskill ram maalesef pek yok bulursan gskill ram candır. https://www.newegg.com/global/tr-en/g-skill-64gb/p/N82E16820374524?Item=N82E16820374524
  4. Gengar

Newegg Alışveriş

Keşke doğru düzgün okuyup cevap yazsaydın.
  5. Gengar

Newegg Alışveriş

Konuyu detaylıca anlattım bu başlıkta. https://forum.pchocasi.com.tr/konu/newegg-ve-amazondan-150-_-ustu-alisveris.79301/#post-563633
  6. Gengar

Rehber Newegg Ve Amazon'dan 150$ Üstü Alışveriş

Arkadaşlar selam. Amazon'dan ve Newegg'den 150$ üstü RAM sipariş verdim. İkisi de Amerika'dan gönderildi. Şimdi sizinle her iki alışveriş deneyimimi paylaşacağım. Olay tarihi Mart-Nisan 2024. Bunu yazmakta fayda var. Öncelikle bir süredir donanım gündemine uzak olduğum için ilk siparişimde...
  7. Gengar

Ürün şuanda amerikadan geliyor yalnız yinede sorun çıkmaz mı diyorsunuz?
  8. Gengar

Merhaba arkadaşlar. Biraz uzun bir soru olacak ama olayı tam olarak anlatmak istiyorum. Bilgisayarımın bazı parçalarını yükselteceğim için ram arayışına girdim ve toplayacağım sisteme en uygun ram'i amazonda buldum ve sipariş verdim. Sonrasında xmp vs expo konusundan bihaber olduğumu ve amd...
  9. Gengar

Newegg Alışveriş

Ben gözü karartıp ram aldım bakalım ne olacak bu ayın 15'inde görücez
  10. Gengar

Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Merhaba, Eşim için aldığım PCH TRON hazır sisteminizde kullanmak üzere bir koltuğa ihtiyacımız vardı. Sayenizde DXRacer oyuncu koltuğunu çok indirimli bir fiyata aldık. Hatta tam Kadınlar gününde teslim edildi ve baya da mutlu oldu ve beğendi koltuğu. PCH TRON sistem tanıtım videonuzda...
  11. Gengar

Gigabyte RTX 3070 +Asus 2K Ips 170Hz Monitör Vs Msı Ventus 3X 3060Ti +Viewsonic 2K Va 165Hz Monitör

Başlıkta 3070 ve 2k ips monitör birlikte yazılmış. Konuyu açan arkadaş yanlış yazmış sanırım çünkü daha sonra ikisine birden bütçem yetmiyor demiş. Bende az önce gördüm. VA panel kullanmadım ama alıştıktan sonra problem olacağını sanmıyorum bu durumda ben yine 3070'i seçerdim.
  12. Gengar

Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Merhabalar. Bu hafta başında eşime (sizin sayenizde) PCH Tron hazır sistem satın aldım. Masasıydı monitörüydü derken maddi olarak baya masraf ettik tabi. Tam koltuk bakarken bu postu gördüm. Dxracer gibi kaliteli bir markayı bu fiyata ancak sizin sayenizde alabilirim. İndirim kodu gönderirseniz...
  13. Gengar

Kişiye Özel Baskılı RGB MousePad Yapan Firma Arıyorum (90cm*40cm)

Standart birşey aramıyorum. Zaten mouse, kulaklık ve klavye steelseries kullanıyorum. Alacak olsam Taner Aydos'un her sistem savaşı videosunda söylediği gibi tek markadan ilerlerdim. Bana mouse pad üzerine baskı yapan firma lazım. Porge hariç.
  14. Gengar

Kişiye Özel Baskılı RGB MousePad Yapan Firma Arıyorum (90cm*40cm)

Selam Dostlar, Şimdi ben neden böyle bir şey istiyorum onu anlatayım. Bir süredir rgb mouse pad'lerin yapısını araştırıyorum ve sanırım DIY olanların hepsi pleksi veya ışığı yansıtan sert malzemeler ile yapılıyor. Halbuki örneğin Steelseries bir tane şeffaf kablo gibi bir şey kullanıyor ve...
Geri