Godness46 kullanıcısının son içeriği

1. G

100 Mbps Internetim Var Indirme Hızım 1.5

normalde 10 12 arası bir değer olması gerekiyormuş lakin 1.5 kablo ile bağlıyım ama yinede yavaş bazen 900 kb lere düşüyor
  2. G

Yeni Sistemde Win 10 Var 11 Mi Kurayim Yoksa 10 Kalsin Mi

w 11 deki sorunlar büyük oranda giderildi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum geçebilirsiniz lakin 10 da iyidir ben 11 kullanıyorum
  3. G

Kasam Isınıp Cızırtılı Sesler Çıkarıyor

Arkadaşlar iyi günler dilerim ben bilgisayarımla çokça vakit geçiren birisiyim ve çok oyun oynadığım zamanlarda (+2saat) kasadan cızırtılı bir ses çıkmaya başlıyor ve yaklaşık 5 saniye sonra susuyor kasayı ellediğim zaman aşırı derecede sıcak olduğunu fark ediyorum ve hemen kapatıyorum soğutma...
  4. G

Msfs Hep Atatürkte Ve Saat 22.33 Te Başlatıyor

Oyunu gamepassten indirdim eğitimlerini yaptım ve 320 uçurmak istedim seçtiğim havalaanı saat ve livery yerine hep atatürkhavaalanı saat 22.33 ve msfs livery geliyor türkiye dısındaki meydanlarda bile atatürk havaalında başlıyorum acaba uçağın bulunduğu son konumdan dolayı mı oluyor? Oyuna...
  5. G

İslemci Önerisi

13400f 70 derecede çalışıyor genel olarak oyunlarda soğutmasız
  6. G

Red switch klavye önerisi

Arkadaslar bütçe maks 1500 ama 1300 falan olsa daha iyi olur istediğim özellikler Ses silindiri olsun klavyeden ses açılıp kapatılabilsin(multimedya tuşları) Red switch ve rgb özellikli olsun Uzun süre kullanımda tuşları tututluk yapmayan bir klavye olsun(sağlam olsun illaki bozulacak)
  7. G

Lise 2 ortalama etkisi

Iyi günler dilerim herkese benim ortalamam şuan 78,5 şuan matematik notumu 65 ten 91 yaptım edebiyatı da 80 den 85 e çıkardım bu iki not e okula girince kaç olur benim ortalama
  8. G

22900tlye 3070 5600 mantıklı mıdır?

Sistem kötü değil yanlız 12. Nesil i5 işlemci tavsiye ederim
  9. G

Artik almam lazim

Pc parçaları dolar üzerinden geliyor ve devlet bankaları dolara baskı yapıyorlar zam olsa bile yakın zmanda düşecektir
  10. G

Klavye karşılaştırması

Arkadaşlar klavye bakıyorum bütcem 1300 lira ve klavyenin bilek desteği ve mültimedya tuşları (tekerlek dahil) olsun istiyorum 2 tane buldum açıkçası ama arada kaldım hangisi iyidir ve başka önerileriniz varmı...
  11. G

Yeni pc de gta 5 kasıyor

Teşekkürler
  12. G

Yeni pc de gta 5 kasıyor

Bilgisayarı sinerjiden satın aldı kendisi ve hiçbir ayar yapmadan kullanmaya başladı
  13. G

Yeni pc de gta 5 kasıyor

İyı günler dilerim arkadaşlar arkadaşım yakın zamanda bir pc topladı (işlemci r5 5600 ekran kartı rx6700xt 12gb 192bit 16 gb ram) lakin gta 5 e girdiğinde oyun oynanmayacak derecede kasıyordu grafik ayarlarını düşürdük (high->normal) ve directx i 11 den 10 a çektik buna rağmen kasma çok az...
  14. G

Samsung odgessey g3 27" freesync ile 3060

Tesekkurler
  15. G

Samsung odgessey g3 27" freesync ile 3060

Peki bu monitorde bi sorun olurmu yırtılma vesaire
Geri