GÖKTUĞ EFE ÇOBAN kullanıcısının son içeriği

1. G

Fc24

3 hafta önce fc24 aldım ve 3 haftadır aktif oynuyorum hatta oyunda 85 saati devirdim ama squad battlesda botu profesyonelde dünya klasında farkla yenmeme rağmen rivals girdiğim zaman fark yiyorum ve çok zorlanıyorum dualshock4 ile oynuyorum sizce nasıl oyunu öğrenip alışabilirim
  2. G

Dualshock 4 Için Bluetooth Dongle Ve Micro Usb Kablo Önerisi

çok sağolun hocam telefonda denedim gecikme yapmıyor adaptörden kaynaklı yüksek ihtimal
  3. G

Dualshock 4 Için Bluetooth Dongle Ve Micro Usb Kablo Önerisi

Çakma bir DualShock 4 aldım. Kabloluda gecikme olmuyor ama kablosuza geçince hem gecikme hem de sürekli bağlantı kopması oluyor. Bendeki Bluetooth dongle Bluetooth 2.0, sizce bundan mı oluyordur? Bundan oluyorsa bir tane Bluetooth dongle önerirseniz... Ayrıca 1 tane de şarjı bitince kablolu...
  4. G

Dualshock 4

çakma bir dualshock 4 satın aldım ve geldi bilgisayara kablolu bağlanıyor ancak kablosuz bağlanırken bilgisayar bunu istiyor bilgisayardaki bluetooth dongle çok eski 2.0 bir dongle sizce bundan kaynaklı mıdır
  5. G

Fc 24

Öncelikle İyi forumlar Dün Epic Games indirimlerinden FC24 satın aldım şuanda oyun ayarlarını ultra yapsamda orta yapsamda fps 40-55 arası gidip geliyor bu sorun sizce neden kaynaklı olabilir fps sabitleme açık değil vysnc de açık değil SİSTEM ÖZELLİKLERİ: RX6500XT İ3 12100F 2X8 16GB 3200MHZ RAM...
  6. G

Samsung Odyssey G4

Tamamdır hocam sağolun
  7. G

Samsung Odyssey G4

Peki hocam 240hz 2k ips bişeyler bulamaz mıyıx yada bilgisayar mı kaldırmaz
  8. G

Samsung Odyssey G4

Hocam ekran kartı rx 6500xt 2k yı çok kaldırabileceğini düşünmedim ben açıkcası ama siz ginede bana bi öneride bulunursanız güzel olur ben olmazsa olmaz kriterlerimi yazayım siz ona göre yazın bi monitör 240hz olmalı ve ips olmalı kesinlikle onu dışında siz ayarlarsanız iyi olur hocam bütcede...
  9. G

Samsung Odyssey G4

Hocam monitör 27 değil 25 inç zaten 27 almayı kendim istemedim piksel sayma muhabettinden dolayı G4 serisinin sizce ne gibi bir sorunu var belirtirseniz hoş olur ayrıca ne fps oyuncusuyum diyebilirim ne de hikayeli oyun canım ne isterse ikisinide oynuyorum 50 50 diyebilirim ama aoc marka...
  10. G

Samsung Odyssey G4

Evt öncelikle iyi forumlar samsung odyssey serisi g3 modeli çok sorunlu bi modelmiş bu durumdan dolayı g4 ünde sorunlu olabilceğini söylediler ama baya bi forumda araştırma yapıp ghosting ve ufo testini izledim herhangi bir sorun yok zaten ips panel olduğu için g4 g3 le aynı panel değil ve...
  11. G

Glove Glu Kaleci Tutuş Spreyi

replika olduğunu biliyorum sizce alınır mı eldivene zararı olur mu
  12. G

Spor Futbol

Maks 600 tlye kaleci eldiveni önerilerinizi bekliyorum. birde glove glu top tutuş spreyi linki atarsanız
  13. G

Fifa 23

Fifa 23 çok fps düşüyo animasyonlarda 5 6 fps lere kadar düşüyo sistemimi aşşağıya yazıyorum amd radeon 6500xt i3 12100f 16gb ram m2 ssd
  14. G

Harddisk

evde bitane 500gb kullanmadığım harddisk var bilgisayarımda bi tane m2 bitane 250 gb sata ssd var sizce 500gb boşta olan harddiski bilgisayara takayımmı depolama sıkıntısı çekiiyorum
  15. G

Gta 5 Nightshark Modifiye

Normalde aldığım night sharkı modifiye edebiliyordum bir seçenek ekledim ve şu anda modifiye edemiyorum bu eklediğim şeyi nasıl kaldırabilirim?
Geri