Görkem Ertopcu kullanıcısının son içeriği

1. G

Dijital Vergi Dairesi Sitesinden Ehliyet Harcı Yatırılabilir Mi ?

A2 ehliyet harcını bu site üzerinden yatırabilir miyim ? Daha önce kimliğimi kaybetmiştim ve harcını bu siteden yatırdım sorun olmadıydı.
  2. G

Soru 1.500₺ Bütçe Ile 3 Mouse Arasında Kaldım Hangisi Almalıyım?

2 kere alışveriş yaptım güvenilir. Yurt dışı değil tr.
  3. G

İşlemci Sıvı Soğutma Nasıl Yeterli Olur Mu?

Öndeki fan ramlare değebilir, değerse fanı biraz yukarı kaldırırsın olur biter.
  4. G

Msı Center

Uygulamanın içinde bir yerlerdedir olmazsa silip tekrar yükle kaçırdığın kısmı tekrar kullan
  5. G

Teşekkür ederim 😍

Teşekkür ederim 😍
  6. G

Yardım Linkini Verdiğim Ram'lardan Hangisini Almalıyım ?

Hocam resmi destek olarak demedim teknik özellik olarak dedim 😄 1713724655 Yani kağıt üzerindeki özelliklerinde ne farklılıklar var demek istedim
  7. G

Glorious Model O Alınır Mı

Ben logitech g203 lightsync den glorious model o wierless'e geçtim. Sensör olarak aşırı bir fark yaşamadım ama tutuş hissiyatı olsun ele oturması olsun çok beğendim
  8. G

Hocam iyi akşamlar. Müsaitseniz bana ram önerisi yaparmısınız ? Max bütçe 5k işlemci r5 7600...

Hocam iyi akşamlar. Müsaitseniz bana ram önerisi yaparmısınız ? Max bütçe 5k işlemci r5 7600 anakart b650m ds3h 32 gb yeterli olur
  9. G

Msı Center

Microsoft store'den yüklicen
  10. G

Evet klavye oto değiştirmiş 😁. Hocam bir konuda anakartın destek verdiği ramlar önemli değil diye okumuştum yani mesela amd sistemde amd expo ram kullandığın sürece marka farketmeksizin sıkıntı yaşamazsınız diye okumuştum. Bu doğrumu ?
  11. G

Hocam bir soru dağa sorucam meraktan kusuruma bakmayın :D neo forza 7200 ilet-force 7200'ün özellik olarak ne farkları var ?
  12. G

Hocam lexar'ın neo forza dan ne farkları var?
  13. G

Anakartım Gigabyte b650m ds3h. Belki anakartımıda ilerde farklı bir b750 anakart ile değiştiririm. Benim asıl amacım tekrar ram masrafı çıkarmamak. Siz bu işlerden iyi anlıyorsunuz. Senin önerin ne peki ?
  14. G

İşlemci R5 7600 Anakart 8000 mhz ye kadar ram destekliyor. İşlemcimi ilerde çıkınca R7 8800X3D ile değiştirmeyi düşünüyorum. Ram'lara tekrar para ödememek için almışken iyisini almak istiyorum.
Geri