gucukbey kullanıcısının son içeriği

1. G

Zeblaze Thor Ultra Android/Ios Için Değer Mi?

Neden ki aslında fiyatına göre çok zengin bir saat gibi duruyor. 2600ede düşmüş hem.
  2. G

Zeblaze Thor Ultra Android/Ios Için Değer Mi?

Babama ya da kendime almayı planlıyorum. Babamda IOS bende android var. Bu saatte bangoodda ilk üyeliğe özel 2600tlye geliyor. Sizce almalı mıyım? Şu 3sene sonra bozulan saatlerden midir? Türkçesi var mıdır ? Play storesi felan çok ilgimi çekti. Değer mi hiç inceleme yok ülkede...
  3. G

Soru Bilgisayarım Hakkında Yardımcı Olur Musunuz?

3050 almak pcden soğumak için süper bir tercih. 2ayda pişman eder 3050. Önermem.
  4. G

Virüs

Eğer geç değilse format temizler.
  5. G

Öneri Kablolu Ve Kablosuz Kulaklık

Kablolu için 200tl(hepsiburadadan olursa 250tl) kablosuz içinde aliexpresste linkini bıraktığım tarzda bir kulaklık lazım. İkiside müzik için kullanılacak. Aliexpresste yeni hesaba özel güzel indirimler oluyor diye kablosuz oradan olursa iyi olur. Marka takıntım yok. Değecek bir şey olsun yeter...
  6. G

Razer Cobra Mousede Synapse Failed To Start Hata

RzActionSvc oluyor ama Synape service başlata bassamda geri durduruldu oluyor. Hocam attığınız videodaki 3adımıda yaptım sorun hala aynı.
  7. G

Razer Cobra Mousede Synapse Failed To Start Hata

Bugün Razer Cobra mousem geldi razer synapse yazılımını kurdum ama açılırken failed to start hatası veriyor. Sil-Yükle, Yaniden başlat, yönetici olarak başlat gibi çözümleri denedim olmuyor. Razer forumunda da çözüm bulamamış 2-3kişi uğraşmasına rağmen en son salmış mouseyi. Bilen yardım...
Geri