GUSTAVO kullanıcısının son içeriği

1. GUSTAVO

Walpaper Önerileri 4K-Hd

https://wallhaven.cc buradan bakabilirsin.
  2. GUSTAVO

Öneri Merhabalar Arkadaşlar Laptopumun Fiyatını Öğrenmek Istiyorum.

Arkadaşlar merhaba öncelikle laptopumu satıp windows kasa almayı düşünüyorum. Sizce fiyat olarak ne yazmalıyım biraz bana yardımcı olabilir misiniz laptopumun özellikleri şu şekilde; MODEL; MONSTER TULPAR T7 V2.7 TEMEL ÖZELLİKLER 4.Nesil Haswell Intel® Core™ i7-4710MQ, 2.50GHz (8 çekirdek)...
  3. GUSTAVO

Öneri Hdmi 1.4 Vs Vga Bağlantı

Tahminlerim şu şekildedir; HDMI: HDMI, yüksek çözünürlük ve ses iletimi için genellikle en iyi tercihtir. Eğer bilgisayarınız ve monitörünüz HDMI portlarına sahipse, HDMI kablosu kullanmak en mantıklı seçenek olacaktır ve HDMI 2.1 gayet başarılıdır. DisplayPort: DisplayPort da yüksek...
  4. GUSTAVO

Öneri 8-10K Arası Monitör Tavsiyelerinizi Istiyorum

Çok teşekkür ederim hocam bu önerdiğiniz modeli aldım gayet memnunum şimdilik ;)
  5. GUSTAVO

forumda yeni olduğum için açtığım konuları takipte zorlanıyorum :) 1697138154 14,500 neredeyse çok pahalı hocam 1697138253 Çok kaliteli ama bu monitor 2023 model sanki...
  6. GUSTAVO

Merhabalar arkadaşlar öncelikle daha önce konu açmıştım ancak bir arkadaş konuyu kapatmış neden anlamadım. Macbook pro 14 inch (2022) kullanıcısıyım ve windows kullanıcısıyım. Her 2 sistemim için 27 inch monitör istiyor şuan için 3 tane örnek elimde var sizlerlede paylaşmak istiyorum lütfen min...
Geri