gutslquas kullanıcısının son içeriği

1. gutslquas

Soru Islemci Soğutucusu 12400F

https://www.sitem.com.tr/DarkFlash-Shadow-PRO-Fantasy-RGB-CPU-Sogutucu-purn-191196 Bu islemci 12400fyi sogutabilir mi? Almak istediğim sistem hazır sistem ve anakarti yükselme yapip rami 32gb seçince sogutucuya para kalmiyor. Sistem...
  2. gutslquas

26.000-30.000 TL Bu Sistem Alinir Mi? Hazir Sistem Tavsiyesi

Hocam tamam anakart yükselmesini yaparak alacağım alirsam fakat sogutucu lazim mıdır? Intelin stok fanlari yetersiz diyorlar. Sitede eklenen sogutuculardan 500tllik olan yeterli mi?
  3. gutslquas

H10m-k ile alınmaz mi? Tam olarak ne farkları var?
  4. gutslquas

Bu sistem alinir mi? Ssd değişip samsung almayı düşünüyorum kendim dışarıdan. Gamegaraj sitesi ve kasa,psu hakkinda endişelerim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Nvidia ekran kartı olduğu sürece farklı hazır sistemler gönderebilirsiniz. Toplamak istemiyorum. Bütçe kasa için max 30k Link...
  5. gutslquas

Öneri Sistem İçin Parça Önerisi

Ya peki 15bin e 4070ti a uygun işlemci ve anakart içeren isteklerimi karşılayan bisi gelir mi
  6. gutslquas

O değil sorum o anladim ama fps düşüşü değil sadece normal dsdbigaz olur denildi. Doğru mu
  7. gutslquas

1000Tl Red Switch Klavye Önerisi

Hot swap degol zaten biliyom
  8. gutslquas

1000Tl Red Switch Klavye Önerisi

YINDIAO T8 , üstüne yok fiyatına
  9. gutslquas

Öncelikle her ülkeden çok rahat getirebilecek birileri var. Amerika diye biliyorum yanlış değilse 800 dolar birde su videodan yola çıktım yanlışsa kb
  10. gutslquas

Asus felan öyle markalar yurt dışında 800 dolar hepsi
  11. gutslquas

Arkadaşlar yurt dışından kaçak 4070 ti alcam. Bilmeyen varsa 15.5k oluyo oyle. 14.5k kaliyo geriye. Butcem monitor ve ekipman haric 30k. Birde 5000 yazma değerlerinde ssd ve 32gb Ram olan bi sistem kurmaya çalışıyorum. Çok önemli bir sorum var. Simdi 1080p de darbogaz yapar deniliyor doğrudur...
  12. gutslquas

Öneri 35K PC Önerisi

4070 ti bile 21k, fiyatlar iyi bence güvenebilirsin
  13. gutslquas

Öneri 35K PC Önerisi

Tamam teşekkürler 1678899111 750w drop vb. girer mi forumlarda 750w ile kullanılmaz felan diyorlar
  14. gutslquas

Öneri 35K PC Önerisi

Bir de simdi biraz daha baktım 3080 ile darbogaz olur deniliyor, nasıl emin olabilirim. Aynı zamanda amd alirsam daha ucuza daha güçlü sistem kurabilir miyim? Yoksa nvidia daha mı mantikli? Tercihim rtx den dolayi nvidia fakat bütçe desteği olarak amd daha iyi herhalde
  15. gutslquas

Öneri 35K PC Önerisi

Power supply konusunda sıkıntı çıkar mı, 3080 için 850w alın deniliyordu da
Geri