Habil kullanıcısının son içeriği

1. Habil

Hawk koltuk özel tasarım

Merhabalar dostlar benim kısa bir sorum olucak Yılbaşı indirimindeyken hawk fab4 versiyon koltuğu aldım ve kargoya verilmedi daha . ve şimdi gördüm ki özel tasarım logo veya isim yazılabiliyormuş acaba daha önce yaptıran varmı aranızda fiyat bilgisi verebilirmisiniz . site ile iletişime geçtim...
  2. Habil

valoda kasma

sorunun bundan dolayı olduğunu düşünmüyorum (ayarlarım bu şekilde zaten )
  3. Habil

valoda kasma

öncelikle selam dostlar benim bir şikayetim var. sistem özelliklerim RX6600Xt 8gb İ5 12400f 2x8 16 gb 3200 mhz 2 tb hdd 2x500 1 tb m2 ssd valoda yer yer 150 lere kadar düşüyor ortalama olarak 250-300 civarında ama fps stabil değil acaba sorun oyundamı yoksa sistemimdemi. 240 hz monitör almak...
  4. Habil

Kulaklık tavsiyeniz

Logitech g335 kulaklık aldım fakat ses seviyesi çok düşük geldiği için kullanmıyorum . Önerebileceğiniz 1000 tl bandında belki biraz daha verebilirim. fakat hem sesi yüksek ve kaliteli veren bir kulaklık arıyorum o fiyat bandında ( şu an rampage SN RW6 kullanıyorum yeminle daha iyi)
  5. Habil

240 HZ bundan daha iyisi var mı ?

Sistemim bu monitör için yeterli 2 yada 4 k ihtiyacım yok onuda sistemim kaldırmaz rx6600xt ve i5 12400 f var
  6. Habil

bunu değerlendiricem , bu hafata içinde birini sipariş edicem
  7. Habil

teşekkür ederim ama 240 Hz monitör arıyorum
  8. Habil

Merhaba Dostlar 240 hz monitör almayı düşünüyorum ancak aklımdaki model : Alienware 24.5 AW2521HFA 240 HZ https://www.itopya.com/alienware-245-aw2521hfa-240hz-1ms-2xhdmi-dp-4xusb-fast-ips-fhd-freesync-premium-ve-g-sync-gaming-m_u20123 bu fiyat bandında bundan daha iyi performanslı bir model...
  9. Habil

Bu Sistemi Değerlendirirmisiniz?

Fiyatına göre gerçekten güzel bir sistem +ekipmanlarıda kaliteli bence kaçırmamalısın
  10. Habil

Boş Kasa Tavsiyesi..

Bu kasanın aynısını kullanıyorum gayet şık ve serin çalışan kasa önündeki cam rahatça çıkabiliyor , çıkardığın vakit hemen arkasında mesh bir toz filtresi mevcut o şekilde gayet iyi bir hava akışı sağlıyor. Kapağı takılı olduğu vakitte ise 3-4 derece oynama oluyor İlave olarak bende gigabayt...
  11. Habil

Bu Monitör Alınır Mı?

Merhabalar, Resimde görmüş olduğunuz monitörü almak istiyorum kullanan ve deneyimleyen yada bilgisi olanlar tavsiye eder misiniz bu fiyata alınır mı?
  12. Habil

Windows 11 Key Hangi Siteden Alınmalı ?

Sağlam lisans'dan alıcam sanırım . Önerileriniz için teşekkür ederim
  13. Habil

teşekkür ediyorum , sayfayı inceledim çoğu kullanıcı memnun sanırım buradan alıcam
  14. Habil

Öncelikle Selamlar Dostlar, Benim sorunum windows 11 key almak istiyorum ama bu işi güvenilir hangi siteden almam lazım bilmiyorum , sizlerin yardımını ihtiyacım var yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim
  15. Habil

Kampanyalı sıvı soğutma rehberi olurmu ?

Kampanyalı güzel bir sıvı soğutma rehberi çıkarmanız yokmudur yakın bir zamanda , piyasada kimse bu parçaya el atmıyor indirim olarak . Firmalar ile görüşseniz belli bir stok adedinde adı sanı bilinen güzel bir markanın sıvı soğutmasını alsak
Geri