Hajhr kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mavi Ekran Sorunları

XMP açık ya da kapalı şekilde yaptığım memtest sonuçlarım bunlar sıfır sorunla geçiyorlar sürekli fakat bugün aldığım mavi ekranın dump dosyasında memory başlıklı bir hata gördüm ramleri kontrol etmek istedim ardından karşılaştığım sonuç bu şekil hatasız oldu minidump dosyamın sorununun ekran...
  2. H

Memtest86 sonucum tertemiz çıktı ve hiçbir hata ile karşılaşmadım aklıma bir şeyde gelmiyor artık
  3. H

Bugün yine mavi ekran yedim memtest86 ile ramleri test edeceğim işlerim bittiğinde
  4. H

Sistemi topladığımdandır çok bir şey yapmak istemedim o yüzden hiç ellememiştim ama az önce 3200'e çektim umarım sorun bundan dolayıdır.
  5. H

Ramleri kontrol etmek için windows bellek tanılama'yı kullandım fakat orada bir şey çıkmadı sanırsam daha yüzeysel yaptığı için. Bir arkadaşımdan garip bir fikir geldi ben ramlerimi 2133mhz'de kullanıyordum acaba 3200mhz'e çeksen düzelir mi dedi dedim sanmıyorum ama yapayım dedim ne kadar işe...
  6. H

Ramleri kontrol edeceğim şuan MSRT'ile tam tarama yapıyorum
  7. H

Dosyaları yine atabilirim dilerseniz ya da yine format atacağım.
  8. H

Şöyle paylaşayım sizinle minidump dosyalarımı
  9. H

Yeni aldığım bilgisayarda sık sık olmasa bile bir kaç günde bir critical_process_died hatasıyla karşılaşıyorum ne yapsam çözemedim BIOS güncelledim format attım fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Acaba sistem parçalarım uyumlu mu ve sorun sizce neden oluyor? Sistem parçalarım; Anakart...
Geri