Halil 16 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Monitör Önerisi

Sizin tercihiniz. Hayırlı olsu.
  2. H

Yardım Monitör Önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-g255f-fhd-24-5-180hz-1ms-mprt-a-sync-oyuncu-monitor.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Yani bence bu ikisinden de güzel
  3. H

Yardım Rdr2 Fps Kaybı Yaşıyorum.

Biri işlemci ağırlıklı diğerleri ekran kartı bildiğim kadarıyla. Yani ekran kartından desem, ekran kartına yüklenen oyunlardan ikisi. İşlemci den desem boost hızına çıkabildiğini söylüyorsunuz. O zaman sizin sorununuz oyundan kaynaklı gibi. Ama hiç ellemediyseniz ayarları ne gibi bir sorun...
  4. H

Diğer oyunlar neler?
  5. H

Gerçi bu sorulara gerek yok özür dilerim msı ufterburnerda işlemci saat hızı 4.2-4.4ghz görüyor mu? 1715952593 Ama rdr 2 de de işlemci hiç zorlanmıyor. Yer yer yarısından azını kullanıyor işlemci de olmayabilir sorunu.
  6. H

Ryzen 5 5600 takıldıktan sonra da ayar yapıldı mı 1715950301 R5 5600 ile de tüm oyunları test ettiniz mi yoksa sadece rdr 2 de mi test ettiniz?
  7. H

https://forum.pchocasi.com.tr/konu/80949 Sorununuz bu konudakiyle aynı olabilir
  8. H

Bilgisayar Hiç Açılmıyor

Msı pro h610 M-E herhalde. Goat v2 ye vatanın sitesinden bakınca o çıkıyor. 1715927547 Bu ana kartta yokmuş sanırım.
  9. H

Yardım Kasanın Tavan Kısmı Ile Ram Arasına Sıvı Soğutma Girer Mi

Yani o fanda dört tane spiral şeklinde fanın çerçeve kısmına tutunan bölümü dışa getirin demek istedim. Yok böyle de çok iyi izah edemedim. En iyisi görselle anlatayım...
  10. H

R5 7500F 3070Ti̇ Darboğaz

Hocam videoyu çok iyi özetlemişsiniz
  11. H

Gerçi siz bios update yaptınız değil mi ? Bios ayarlarını default yaparsanız da sorun çözülebilir diye düşünmekteyim.
  12. H

Bilgisayar Hiç Açılmıyor

Hocam güç kaynağının arkasındaki düğme açık mıydı , ön panel bağlantıları yapılmış mıydı ana karta ? Eğer ekran kartında güç girişlerini bağladığınızda yanan ışık ya da varsa ana kartın üstündeki led yanıyorsa tuşlar yanlış bağlanmış olabilir.
  13. H

Çözüldü Ryzen 5 5600 Görüntü Gelmiyor

Amin cümlemizin.
  14. H

Bu videodaki ayarları bir deneyin derim.
  15. H

Rampage Blade 600W Kasanın Üstündeki Tuşlar Nedir?

Biri açma kapama ve biri de fanların rgb renk ayarlarını kontrol ediyor muhtemelen
Geri