Hamza0284 kullanıcısının son içeriği

1. H

Klavye Ve Kulaklık

Hicam siyahi pek kötü durmuyor bide klavye olarak gamepowerın suki tkl klavyesini buldum 1000tl güzele benziyor yardimlariniz için teşekkürler
  2. H

Klavye Ve Kulaklık

Yok hocam daha ilk defa sistem topluyorum eski bi laptopum vardı o yüzden hiç klavye kullanmadım kulaklık içinde kulak üstü 7.1 li olursa güzel olur ama bulunmazsada sıkıntı değil ilk attiginiz kulaklik gayet güzel incelemelerini izledim 1715613743 Rampage bi kulakligim vardi hem telefonun...
  3. H

Klavye Ve Kulaklık

Hocam kulaklik olarak hem pc de hem telde kullanilabilecek model daha atabilir misiniz? Asıl amacim pc olsada teldede kullanabilsem fena olmaz 1715606766 Bİde klavye seslimi tek basima bi odada oyniyamicam sesiz olursa daha güzel olur
  4. H

Klavye Ve Kulaklık

Küçük olursa daha güzel olur tkl diyolardı galiba ama büyük olsada problem değil 1715550117 Tavsiyeleriniz için teşekkürler hocam
  5. H

Klavye Ve Kulaklık

F/p yaklaşık 1000er tl den oyuncu kulaklığı ve klavyesi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. H

Soru Hayatımda Ilk Defa PC Topluyorum Max Bütçem 37K

Eyvallah hocam sagolun yardimlariniz icin
  7. H

Saolun hocam ben linkinizi bekliyorum
  8. H

hocam güzel sistemde psu ve site güvenilir mi ilk defa gördüm siteyi
  9. H

kasa için 32k bide neden olmaz onu anlamadım tam bilmiyorum ondan
  10. H

ana kart: GIGABYTE A520M K V2 5100MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart ssd: GOODRAM 1TB PX600 Gen4x4 M.2 NVMe SSD (5000MB Okuma / 3200MB Yazma) ram: GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram(2 tane) psu: Corsair CX750 750W 80+ Bronze 120mm Fanlı Güç Kaynağı kasa...
Geri