hasannakyuz kullanıcısının son içeriği

1. H

Kasa Fanı Tavsiyesi ve Strimer RGB Kablolar

ekran kartı ve anakart kablosu için bu ikisini mi almam gerekiyor acaba ? Lian Li Strimer Plus 3x8-Pin ARGB Uzatma Kablosu ( Anakart ) Lian Li Strimer Plus 8 pin ARGB Optik Kablo ( 8 + 6 + 2 Pin PCI-e Uzatma Kablosu) ( Ekran kartı )
  2. H

Kasa Fanı Tavsiyesi ve Strimer RGB Kablolar

Merhaba Arkadaşlar; Phanteks Eclipse P600S kasa kullanmaktayım. Kasanın ön ve arkasında ki fanları değiştirmek istiyorum. Bunların yerine adreslenebilir, sessiz çalışan ve iyi soğutan kaliteli 140mm 4 adet fan aramaktayım. Kullandığım ana kart ; GIGABYTE AORUS Z690 MASTER. Ayrıca ekran...
  3. H

50.000₺ Oyun ve Video Edit Kurgu Odaklı PC (Haziran 2022)

Rgb fusion tamam hallettim teşekkürler :)
  4. H

Anakart RGB yazılımı dediğiniz bumudur acaba?
  5. H

Selamlar arkadaşlar. Aklıma bir şey takıldı. Artic liquid 360 rgb sıvı soğutmanın fan rgb ışıkları değişik renkler de yanıyor görünüyor videolar da filan benim ki sadece açık Mavi şekilde yanıyor acaba diyorum ben mi bir kabloyu takmadım, yoksa bunun için farklı bir işlem mi yapılıyor. Birde...
  6. H

Windows 10 Pro Etkinleştirme

Bende aynı şekilde 30₺ ye key aldım aktifleştirdim. Bu keyler bir kerelik format atarsanız yeniden key almanız gerek diye biliyorum.
  7. H

Windows kurmaya çalıştığımda mavi ekran hatası alıyorum bu konuda ne yapabilirim?
  8. H

şu şekilde mi hocam. Bios ekranında görünmüyor olması da bu sebepten mi acaba?
  9. H

evet oraya takınca radyayör fan rgb'leride çalıştı. Fakat şimdi de windows 10 kurarken m2 ssd görmüyor. M2 ssd bios' da da görünmüyor.
  10. H

M2 neden görmez? Bios’da da görülmemekte. Ek olarak şu an cpu temp 45, system temp 47 derece boşta normal mi bu
  11. H

Bu arada arka tarafta ki USB girişleri için bir bağlantı yapmak gerekiyor muydu @ugur.gozaydin hocam. Kasa üzerindekilerin bağlantısını yaptım.
  12. H

Cümlemizin gönlüne göre versin hocam. Fani dünya peşinde koşmaya lüzum yok, daha kıymetli şeyler var. O boşta kalan 3 pinli kabloda radyatör fanlarının RGB si onu da takacağım yeri bulursam Windows kurup bir deniyeceğim inş.
  13. H

Aynen hocam. Bugün gittim Beşiktaş’a aldım. Diğer kasa içinde konu açacaktım ihtiyacı olan birine verelim diye mahallede yetim bir öğrenci kardeşimize hediye ettim nasip ise ona da bir sistem yapıcam. İlk defa kasa topladım umarım sorun çıkmaz tedirginim biraz.
  14. H

Sistemi sonunda toplayabildim ve çalıştırdım ekran da şöyle sayılar dönüyor anakartta.İlk çalıştırdığımda 99 gösterdi ekran da 15 sen sonra sistem kapanıp tekrar açıldı ekran kartı güç kablosunu bağlamamışım ondandır diye düşündüm bağladıktan sonra tekrar çalıştırdım herhangi bir kapanma olmadı...
Geri