haso4328 kullanıcısının son içeriği

1. H

45.000-60.000 TL Merhaba Arkadaşlar Kampanya Olduğu Için Hazır Sistem Kasa Seçtim Değer Mi? Sizce Ve Buna Uygun Monitör Öneriniz Varsa Alabilir Miyim?

yeni öğreniyorum ve yine öğrenmek için soruyorum ekran kartı dışında ne farklı oldu mesela benim attığım işlemci intel daha iyi değilmi beni aydınlatırsan sevinirim
  2. H

45.000-60.000 TL Merhaba Arkadaşlar Kampanya Olduğu Için Hazır Sistem Kasa Seçtim Değer Mi? Sizce Ve Buna Uygun Monitör Öneriniz Varsa Alabilir Miyim?

şimdi hem oyun hem de kripto da ekstra mining için worker falan kuracağım 1 aylık sonrasındada her anlamda işimi görsün istiyorum oyunlarda.
  3. H

60`a kadar çıkabilirim fakat hepsiburada sabit taksit ve 3 ay ertleme var ona güvenerek alacağım cevap için teşekkürler
  4. H

Merhaba Arkadaşlar Kampanya Olduğu Için Hazır Sistem Kasa Seçtim Değer Mi? Sizce Ve Buna Uygun Monitör Öneriniz Varsa Alabilir Miyim...
Geri