hellxx kullanıcısının son içeriği

1. H

12.500-14.500 TL İ5 10400F RTX 3070 15K Ya Nasıldır?

Selamlar Facebook da böyle bir ilan buldum daha da düşerim belki fiyatı 14.5 14 diyebilirim belki hepsi kfg li SSD ve PSU hariç benim kafama takılan psu rampage olması değişmeyi düşünüyorum ve SSD 240 GB olması linki bırakayım siz bakın nasıl olur alsam sizce ? Link...
  2. H

21.000-25.000 TL R5 5600 RTX 3060 Ti 21 Bin TL Ye Nasıl?

Evet hocam ona baktım fakat stoktaki mağazalar yazıyor yani mağazaya gidip özelleştirme yapıp alabiliyor muyuz ? Taksit seçenekleri web deki ile aynı mıdır?
  3. H

21.000-25.000 TL R5 5600 RTX 3060 Ti 21 Bin TL Ye Nasıl?

Selamlar böyle bir PC buldum kasayı vento, SSD i ise 1 TB mld yaptım toplam 21 bin TL tuttu fiyatı bence iyi sizce nasıl? Yerine hangi PC leri önerirsiniz ? 4060 önermesseniz iyi olur performansı hoşuma gitmiyor. 4060 ti ise dlss 3.5 açık olmadan aynı FPS e sahip bilemiyorum 3060 ti mantıklı...
  4. H

Xfx Swft 210 RX 6600 5 Bin Tl'ye Alınır Mı (2.El)

Selamlar hazır sistem satan biri vardı sadece knight online oynadığı için sistemi fazla geliyormuş kfg mevcut sadece ekran kartını 5 bin TL ye bıraktı 2 ay kullanılmış tabii ben gittiğimde furmark testi yapacağım sizce alayım mı ?
  5. H

Redragon K565R-1 Rudra Blue Switch Alınır Mı ?

Anladım hocam teşekkürler yardımcı olduğunuz için.
  6. H

Türkçe layout da yokmuş hocam klavye tuş atamaları varsa atayabiliyor muyuz acaba Türkçe harfleri ?
  7. H

Ve son soru Type c ile bağlantı oluyor değil mi hocam ?
  8. H

GTMX Low profile switch sanırım tuşlara daha erken basmamızı sağlıyormus alışma süreci olur mu hocam bunun için ?
  9. H

Hocam numpad li benim için daha iyi olur. Sanırsam ilk attığınız da type c ile bağlantı var yani kendinden bağlantılı bir kablo yok yani klavyeye değil mi ? Varsa benim için çok iyi olur kablo da geliyordur umarım :D 1704206954 Bu arada oyun için kullanacağım hocam.
  10. H

Sesi gerçekten hoş k565 r blue switch diye alasım yoktu zaten çok teşekkürler hocam. Bu arada attığınızın altarnetifi var mıdır rgb olarak falan ?
  11. H

Hocam GTMX Low profile switch dediğiniz şeyi ilk defa duydum o nedir kullanımı etkiler mi ? Red switch blue switch gibi renkler var ya bu hangi renktir mesela sesi nasıldır YouTube videosu var mıdır?
  12. H

Toplam kargo ile ne kadara geliyor hocam ? Ve görüntü olarak biraz geri gibi. Switch türü nedir ?
  13. H

Kalite olarak nasıldır?
  14. H

Selamlar bu klavye alınır mı daha iyi alternatifleri var mı yardımcı olursanız sevinirim Link...
  15. H

21.000-25.000 TL R5 7500F RX 6650 XT Bu Fiyata Nasıl?

Düşük bütçe için bence güzel hem ddr5 sizce nasıl ne değişikler yapılabilir yazarsanız sevinirim SSD ve kasa biraz garip geldi, SSD duyunduk bir marka olmadığı yazıyor fakat bilemedim siz bir inceleyin. Link: https://www.gencergaming.com/mamibess
Geri