herhAngibiRi1930 kullanıcısının son içeriği

1. H

Diş Hekimliği

Gençler diş hekimliğinde okumak istiyorum sorum bu bölümü okumak masraflı mı yoksa abartıldığı kadar masraflı değil mi? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba?
  2. H

Concerta

Canolar bundan 3 yıl önce kullandığım zoretanin baya bir saçlarımı döktü ve düzelmedi. Sorum bu sorunu yaşayıpta çözen oldu mu? Ayrıca concerta diye bir ilaca başladım saç döküyormuş yan etkisinde yazıyor. Saç döküyor mu cidden ben yks sınavına kadar kullanacağım yardımcı olursanız çok sevinirim...
  3. H

Anladım hocam sorun değil.

Anladım hocam sorun değil.
  4. H

Size de günaydın hocam. Size sorularım var da acaba instagram hesabınızı verseniz ordan konuşsak...

Size de günaydın hocam. Size sorularım var da acaba instagram hesabınızı verseniz ordan konuşsak olur mu? Tabi sizin için sıkıntı olmazsa.
  5. H

Hocam instagram hesabınız var mı acaba?

Hocam instagram hesabınız var mı acaba?
  6. H

Anladım hocam evet ilaçlarımı almaya devam edeceğim. Arkadaşım olmadığı için kafamı dağıtacağım...

Anladım hocam evet ilaçlarımı almaya devam edeceğim. Arkadaşım olmadığı için kafamı dağıtacağım pek bir şeyde yok. Yani biraz zor bir zamandan geçiyorum umarım bu günleri en kısa sürede atlatırım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
  7. H

Hocam benim tedavi başlayalı daha 3 hafta oldu ama daha tam unutmuş değilim siz bir buçuk iki...

Hocam benim tedavi başlayalı daha 3 hafta oldu ama daha tam unutmuş değilim siz bir buçuk iki ayda unutmuşsanız bunu hissetmem normal midir acaba çünkü daha üç hafta oldu?
  8. H

Hocam siz tam olarak ne kadar sürede iyileştiniz? Ve bu süreçte şuan yaşadığınız bu konu yine de...

Hocam siz tam olarak ne kadar sürede iyileştiniz? Ve bu süreçte şuan yaşadığınız bu konu yine de aklınıza geliyormuydu acaba?
  9. H

Hocam acaba kullandığınız ilaçların ismini öğrenebilirmiyim eğer aynı ilacı kullanıyorsak...

Hocam acaba kullandığınız ilaçların ismini öğrenebilirmiyim eğer aynı ilacı kullanıyorsak doktora ona göre söyleyeyim?
  10. H

Hocam merhabalar yine ben şey sorucaktım siz acaba ilaçları kullanırken biraz huzursuzluk...

Hocam merhabalar yine ben şey sorucaktım siz acaba ilaçları kullanırken biraz huzursuzluk oluyormuydu sizde?
  11. H

Anladım hocam önerilerinizi dikkate alacağım vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Anladım hocam önerilerinizi dikkate alacağım vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  12. H

Yok hocam mesajımı görmediğinizi anlamıştım vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim...

Yok hocam mesajımı görmediğinizi anlamıştım vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim peki aklına o kızı getirebilecek ne varsa onu da unutmalısınız demişsiniz ya onu nasıl yaptınız hocam bu durumu ilk kez yaşadığım için biraz acemiyim kusura bakmayın umarım sizi sıkmıyorumdur.
  13. H

Things hocam nasılsınız umarım iyisinizdir. Belki yazdıklarımı okumamışsınızdır psikiyatriye...

Things hocam nasılsınız umarım iyisinizdir. Belki yazdıklarımı okumamışsınızdır psikiyatriye gidip ilaçlarımı alıyorum şuan biraz daha iyiyim umarım her geçen gün daha da iyi olacağım acaba siz ilaçları kullanırken başka neler yaparak daha da hızlı atlattınız deneyimlerinizi anlatırsanız çok...
  14. H

Takıntılı Aşık Olduğum Kızı Nasıl Unuturum?

Evet hocam ilaçları düzgün bir şekilde kullanıp hayatıma bakıcam umarım kısa sürede atlatırım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. 1699650284 Teşekkür ederim hocam. Antidepresan ilaçları reçetesiz alınıp alınamama durumunu bilmiyorum eğer bir sorununuz varsa bence yardım alın kafaya göre...
  15. H

Takıntılı Aşık Olduğum Kızı Nasıl Unuturum?

Hocam vallaha durumlar aynıydı düne kadar bugün psikiyatriste gittim randevum vardı yaşadığım bu sıkıntıyı dilim döndüğünce anlattım o da dinledi. Bu yaşadığım sıkıntıdan dolayı iştah sorunlarımın olduğunu uykusuzluk yaşadığımı anlattım. Bu sıkıntının beraberinde getirdiği canımı sıkan huzursuz...
Geri