hexlanE kullanıcısının son içeriği

1. hexlanE

Metro Exodus Donuyor.

Selamlar, 4 gün önce yeni bir sistem aldım özellikleri; AMD Ryzen 5 5600. Sapphire Radeon RX 6700 Pulse 10GB. G.Skill 16 GB (2x8GB) Ripjaws V Thermaltake S200 tg 650W 80Plus ARGB. Bu sistemle birlikte Metro Exodus'u açtım ilk birkaç saat oyunu normal şekilde oynadım sonrasında oyunum dondu...
  2. hexlanE

Yardım Valorant Hakkında

Dediğim gibi low elodan çıkmak istiyosan kendine iyi bi duo yada takım bul duon entry alırsa onu breachle destekleyedebilirsin.
  3. hexlanE

Yardım Valorant Hakkında

Kendini rahat hissediyosan breachten devam et.
  4. hexlanE

Yardım Valorant Hakkında

Breach bana göre oyunun en zor çarlarından ama karşıma iyi bi breach gelince oyunu da kitleyebiliyor. Beceririm dersen çok iyi çar.
  5. hexlanE

Yardım Valorant Hakkında

Bana ters tepiyo aimlab çok iyi skorum oldu iyi vururum diyorum oyunda aimim leş oluyor. Deneyebilir senin gibi iyi etki ederse onun için iyi olur tabi.
  6. hexlanE

Yardım Valorant Hakkında

Aimin iyi fakat fightlara güvensiz çıkıyorsan sentinel mainlemeni öneririm. İyi duo veya takım bulursan kendine daha rahat rank atlarsın. Aim için oyunun dmsini kullanmanı öneririm aimlab tarzı uygulamaları pek önermem. Oyunu oynayarak kendini geliştirmen daha iyi olur.
  7. hexlanE

3500-4000 TL Arası Monitör Önerisi

Selamlar, Bütçem bu civarda alabileceğim monitörler sizce hangileri?
  8. hexlanE

Soru Sistem Sizce Nasıl Neler Değiştirilmeli ? (18,706Tl)

Hocam sorun 1080p de başlıyor örnek olarak yeni çıkan oyunlardan Hogwarts Legacy de ultra ayarlarda 11 gb vram kullanımı var inceleme videolarında
  9. hexlanE

Hocam bende Nvidia almak istiyorum Adobe uygulamaları da kullanacağım sistemde render için Nvidia daha iyi oluyor fakat şuan bile 8gb vramli ekran kartı olan arkadaşların oyunlarda bazı vram yetersizliği hatası aldığını okudum biraz tedirginlik var açıkçası
  10. hexlanE

Hocam açıkçası 8gb VRAMli ekran kartlarına pek sıcak bakmıyorum uzun vadeli kullanım için alacağım ilerde sorun yaratabilir gibi geliyor.
  11. hexlanE

Sistemi bu şekilde özelleştirdim 18,706 TL tutuyor, sizce nasıl neler değiştirilebilir? Sistem linki; https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a-rx6700/
  12. hexlanE

Öneri 10-11K Sistem Önerisi (Mayıs 2023)

Thermaltake piyasadaki en güvenilir kasa ve psu üreticilerindendir.
  13. hexlanE

20.000 TL Monitör Dahil Sistem Arıyorum

Hocam size şuan hangi sistemi önersek yanlış olur yaza kadar fiyatlarda dalgalanmalar olucaktır. Yazın pcyi alacağınız zaman konu açmanız daha doğru olur.
  14. hexlanE

Öneri 20K Hazır Sistem Önerisi (Mayıs 2023)

VRAM konusunda alternatif olması için; https://www.itopya.com/sigma-plus_h21312 Kasayı Thermaltake ile değiştirirseniz 18.5k oluyor.
  15. hexlanE

Öneri 10-11K Sistem Önerisi (Mayıs 2023)

1 ay içinde değiştiririm diyorsan sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum ancak psuyu kesinlikle değiştir sistemi o psuya emanet etmeni önermem kısa vadede sorun çıkaracağını sanmam
Geri