HiimOki kullanıcısının son içeriği

1. H

Mikrofon Cızırtısı Ile Alakalı?

Bilgisi olan var mı ?
  2. H

Soru Goat V5

Rica ederim , elimizdekinin değerini bilelim olmayan şeyi düşünerek yormak mantıklı değil :) @RaidonN Hayırlı olsun güle güle kullan.
  3. H

Mikrofon Cızırtısı Ile Alakalı?

Merhabalar , Goat v4 RTX 4060 Ti 16GB ' serisi sisteme sahibim , sistem kurulumundan tutun tüm her şeyi halletmiş olmamıza rağmen kulaklıkta hiç bir sorun yok farklı PC'de hem ses hem mikrofon çalışıyor. Fakat yeni almış olduğum sistem de ses geliyor fakat mikrofonu cızırtılı/bozuk...
  4. H

Soru Goat V5

Değmez olur mu hiç? Emsallerine baktığın da böyle bir sisteme ihtiyacın varmış ve kendi ifadenlede belirtiyorsun avantajlı aldım diye.. Emin ol bende 4070 istedim ama nasip değilmiş.. Tereddüt etmeden bu sistemi aldım yukarıda da ifade ettiğim gibi , dün bilhassa 12 saat civarı sistem kurulum...
  5. H

Soru Goat V5

Dostum şu an benim sistemim aynı senin yaptığın şekilde birebir 32 ram dahil.. Ben sıvı soğutucuya gerek duymadım su an o sistemden yazıyorum :) Şu an haddinden fazla iyi , ısınma muhabbetini göremiyorum hiç bir şekilde..
  6. H

Aygıt Yöneticisi Birim Aygıtları Sorunu?

Merhabalar , Görselde yer aldığı gibi güncellemesi yapılamıyor ne yaptıysam.. Eski bilgisayarım da mikrofon sorunsuz iken kulaklık sağlam bu arada.. Yeni aldığım goat sisteminde mikrofon cızırtılı ses çıkarıyor nedeni burası olabilir mi?
  7. H

Windows 11 İso Kurulumu Destek.

Usb rufus üzerinden 11 kurmuştuk, 10 a tekrar geçirmek için ne yapmam gerekiyor biçimlendirme vs? Onuda öğrenebilir miyim size zahmet.
  8. H

11 gelişme aşamasında olduğu için sürekli hatalar olabiliyormuş o halde 10 kuruyorum sizinde aynı fikirde olunduğu için.
  9. H

Windows 10 ' mu 11 mi peki? Arkadaşım 10 pro diyor.
  10. H

@egecabbar Yorumunu alabilir miyim?
  11. H

Hangi sürümü kurmalıyım peki? Tavsiyeniz nedir? Oyun için kullanılacak verimli olan hangisidir? Goat - 29 bin₺ ' lik sistemi satın aldım.
  12. H

GOAT Serisinden vatandan satın aldım , arkadaş windows kurulu değil dedi.. Ne yapmam gerekiyor , bios ekranı geliyor önüme.
  13. H

Soru PCH Goat V4 Saat

İnternet üzeri satışı vatan üzerinden mi yapılıyor?
  14. H

35.000-45.000 TL Goat V4 RTX 4070 Super Alınır Mı

@egecabbar Üstadım seninle sistemler hakkında bilgi alışverişi yapmıştık konu açmıştım hatırlarsan çok bilgi vermiştin.. Bende bekledim Goat4'ü ne diyorsun sence ne yapmak mantıklı? Buradan baya bilgi vermiştin yine hatırlatma amaçlı link bırakıyorum.
  15. H

Soru PCH Goat V4 Saat

Teşekkür ederim bilgilendirme için , karşılık olarak değer yani kuzenime almayı düşünüyoruz da ondan dolayı pek anlamayız.. Thermalteke falan iyi değil mi?
Geri