hsynn kullanıcısının son içeriği

1. H

Valheim Oyunayan Ve Bilgili Olan Birisi Bakabilir Mi ( Kaliteli Ahşap Yay Için )

Arkadaşlar merhaba Valheime başladım ve tezgahım 4 olmasına , üzerimde yeterli tüm ürünler olmasına rağmen tezgaha girdiğimde Kaliteli Ahşap yay ürünü görünmüyor ve üretemiyorum. Hala en ezik yay ile mücadele ediyorum. birisi sorun hakkında yardımcı olabilir mi ? teşekkürler.
  2. H

8 K - 10 K Aralığında Bütçeye Göre Düzgün Sistem Tavsiyesi Lazım

bursa da oturuyorum . linkte paylaştığınızın işlemcisi düşük iş yapar mı uzun vadede ?
  3. H

8 K - 10 K Aralığında Bütçeye Göre Düzgün Sistem Tavsiyesi Lazım

Arkadaşlar merhaba, 8-10 k bütçe var bana en az Ryzen 5500 işlemcili - ekran kartıda Rx 6600 veya dengi ( intel grubunda hangi ekran kartlarına denk gelir bilmiyorum ) sistem gerekli kullanım amacı çocuklar valorant - cs - Fifa 23 - E fooball 2023 falan oynayacaklar genellikle bu oyunlar...
  4. H

Fi̇ber İnternet Hakkinda Destek

Turknetin yorumlarına biraz baktım fakat bazı yorumlarda belirtilen hızı vermediğini ve bazı yorumlardada sürekli fiyat arttirdiklarini yazmışlar doğrumudur peki ?
  5. H

Fi̇ber İnternet Hakkinda Destek

Arkadaşlar merhaba Fiber internet kullanan arkadaşlar hangi firmayı kullanmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Ttnet kullanmak istemiyorum diğer firmalar hakkindada bilgim yok Teşekkürler
  6. H

FİFA 23 AÇILMAMA SORUNU

sağolasın hocam teşekkürler 1672403174 sağolasın hocam teşekkürler
  7. H

FİFA 23 AÇILMAMA SORUNU

herşeyi denedim yok bir türlü olmuyor
  8. H

FİFA 23 AÇILMAMA SORUNU

siyah ekran gelmiyo hiçbirşey olmuyor öyle bekliyor hocam origin ve steamı birkaç kez aç kapat yapıyorum ondan sonra açılıyor 1672018476 denedim netten bakarak birçok şey denedim yönetici olarak çalıştırıyorum zaten ama arada yapıyor hocam
  9. H

FİFA 23 AÇILMAMA SORUNU

Arkadaşlar merhaba Fifa 23 aldığımdan beri oyunun açılmasında sorun oluyor. Oyuna giriş için tıklıyorum origin e de giriyor fakat oyuna girmeden masaüstünde öyle bekliyor anticheat gelmiyor. Bazen ise hiç sorun olmuyor direk oyuna giriyor neden yapar bunu ? bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
  10. H

Maximum 6 Bin TL ye kadar güzel iş yapacak Laptop önerisi

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere max. 6bin e kadar laptop önerileriniz var mıdır ? amaç genel internet kullanımı ve film falan izlemek için olacak oyun amaçlı değildir depolama alanı biraz iyi olursa güzel olur. teşekkürler
  11. H

Linkteki Laptop Hk. bilgi verebilir misiniz

maximum 6 bin lira hocam
  12. H

ya alacak arkadaşım oyunla arası yok eşiyle kullanacak sadece fiyatı uygun gelmiş vatan da gezerken kararsız kaldık
  13. H

arkadaşlar merhaba linkte ki laptopu anlayan bir arkadaş inceleyebilir mi ? genelde evde internette gezinmek ve film izlemek gibi oyun amacı olmayan birisi kullanacak ne gibi iş yapar bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden...
  14. H

Gamepad Değerlendirmesi Hk. Yardım edermisiniz

sistem olarak ryzen 5 5600 + rx 6650xt + b450 m k II kullanıyorum . bütçe max 400-500 olarak ayırdım hocam F310 u herkes tavsiye ediyor ama daha önce reel olarak görmediğim bir kol o yüzden küçüklük konusunda şüphem var elde küçük kalırsa rahat oyun zevki verirmi bilmiyorum
Geri