hurricane911 kullanıcısının son içeriği

1. H

Kredi Kartı Tek Çekim Alışveriş Hakkında Sorum Var

Merhaba Telefonlarda taksit olmadığı için tek çekim yeni cep telefonu alacağım telefonun fiyatı 27.000 TL asgari ödeme zamanı geldiğinde bu tutarın %40'ını mı ödeyeceğim yoksa tamamını mı ödemem gerecek bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  2. H

11 Kya Iphone X Alınırmı

en az 11 almaya çalışın
  3. H

I5 14400F Ve RTX 2060

13400f yeterli olur. 12400f ile aralarında ciddi fark var ama 13400f ile 14400f arasında pek fark yok
  4. H

Yabancı Dizi Izlerken Hızına Yetişemiyorum

Sherlock izleyebilirsiniz hocam en beğendiğim dizilerden birisidir. elinizin altında çeviri olsun mutlaka yeni kelimeler duyunca çevirirsiniz ben ingilizcemi persona 5 royal oynarken ciddi şekilde geliştirmiştim sondan eklemeli bir dil olmadığından karışık geliyor zamanla alışırsınız.
  5. H

Yabancı Dizi Izlerken Hızına Yetişemiyorum

Ana dili orijinal ingilizce çekilmiş diziler daha iyi oluyor hem anlaşılır hem de espriler vs daha doğal oluyor hatta mümkünse u.k yapımı diziler izleyin kelime haznenizi geliştirir orijinali ispanyolca demişsiniz ben bilerek ispanyolca hızlı konuşulan bir dil ve yetiştirmek için hızlı şekilde...
  6. H

Ekran Kartı Güç Kablosunu Tam Oturmadan Çalıştırdım?

Merhabalar yeni sistem aldım ekran kartını taktım güç kablosunuda taktım ekrana görüntü gelmedi o sırada diğer dp girişlerini hdmi girişini denedim yine tık yoktu pci express kablosunu tam oturtamamışım. Çıkarıp bastırarak taktım görüntü almayı başardım. Pci express fişi oturmamış şekilde...
Geri