Huseyin can kullanıcısının son içeriği

1. H

rtx 3060 tuf da oyun oynarken ses geliyor

tuf rtx 3060 kartımda oyun oynarken ses gilyor tiz bir ses endişelendiğim için buraya yazdım sorun olutmu alalı 3 ay oluyor
  2. H

Rtx 3060 eyiklik

Bu işte yeniyim bu yüzden çekiniyorum bu yaptığım işlem yetersiz ise bu sarkama ekran kartına zarar verirmi teşekkürler (şu an düz dueuyor ama korktuğum şey ekran kartını gerdirmek)
  3. H

Rtx 3060 eyiklik

Rtx 3060 tuf modelini satın aldım ve eyiklik olduğunu far ettim sonrada bir kalemi sol tarafına sıfır şekilde keskip sağ tarafına ekran kartını hafif kaldırıp kalemi koydum ekran kartına yada anakarta sorun olrumu merak ettim ve kalrmsizmi daha iyi kalemlimi ?
  4. H

Eksi pc ssdisini yeni pcye takma

Merhabalar yakın zamanda yeni bir pc aldım (i5 12400f+rtx3060) pcde m2 ssd var ama ben kendi bilgisiyarımdaki (i5 3bin küsür apu) sata ssdmi kullanmak istiyorum driverlarda ne gibi problemle karşılaşırım
  5. H

Rtx tuf 3060+h610mk

Rtx tuf 3060 ve h610mk aldım merek ettiğim şey rtx tuf ağır bir ekran kartı 610da matx ayriyetten bir tutucuya ihtiyacım varmıdır sizce
  6. H

Gaming.gen.tr alışveriş sorunu

Her cevaba razıyım ufak bişey bile olsa onternette arattığımda kripto borsasıyla alakalı şeyler çıkıyor
  7. H

Kurumsal ödemeyle alıcaltı onla alakalı olabilirmi teşşekkürler
  8. H

Gaming.gen.tr alışveriş sorunu yaşıyorum ödemeye basınca "paymentld gönderilmesi zorunludur" yazıyor lütfen yardım edin saat 24de ladar almam lazım teşekkürler
Geri