Hüseyin emirler kullanıcısının son içeriği

1. H

Yatırım Hesabı

17 yaşındayım annemle borsada yatırım yapıyoruz artık benim de öğrenmem icin babam kendime A1 capitalda hesap açmamı söyledi ama hakkında çok şikayet bulduğum için farklı öneriler bekliyorum internette bulabildiğim kadarıyla ve izniyle açılan hesaplar tekrar veli izniyle yatırım hesabına...
  2. H

Mause Renginde Değişiklik

Anneme sordum cif yok Domestos var dedi olur mu
  3. H

Hayır daha önce temizlemedim temizlersem alkol ile temizlersem renklerde bozulma olabilir mi su ve sabun daha mı iyi
  4. H

Teşekkürler deniceğim
  5. H

Mantıklı geldi fakat mause padi alalı iki gün oldu bu kızarıklıklar son günlerde artsa da geçen hafta da dikkatimi çekmişti sadece daha solgundu
  6. H

Merhaba hocalarım yaklaşık olarak 1 aydır erkek kardeşimle beraber tam vardiya beyaz Logitech g102 lightsync kullanıyoruz fakat temasın yüksek olduğu mause bölgelerinde saçma olarak kızarma var fotoğraftakiler gibi bunu temizleyebilir miyim ya da engelleyebilir miyim beyaz mauselarda normal bir...
  7. H

Win 10 şifremi unuttum

Merhaba hocalarım, PC konusunda erkek kardeşimle geçimsizlik yaşiyorum ve isteklerini yerine getirmezsem PC açılış pininde şifremi unuttuma basıp pcyi resleyeceği konusunda tehdit ediyor yapmasına çok imkan vermesemde bunu nasıl engelleyebilirim?
  8. H

İ3 4160 yükte 80 derece

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1,5 ay önce işlemci değiştirdim eski pentium g3240 65dereceyi hiçbir şekilde geçmiyordu i3 4160 aldım ve oyun oynarken yükte 67 dereceleri geçmiyordu şuan Minecraftta chunk yüklerken 78-80 dereceleri görebiliyor macununu tekrar değiştirmeli miyim Not: Adana'da...
  9. H

Netadapter

Selam Dostlar, İnternet hızım ortalama 35-40 mbs ama indirme yaparkan herhangi bir platformda 2mbsyi çok nadir geçiyorum bende biraz araştırdıktan sonra insanların netadapterin duzelligini söylediğini gördüm herhangi bir faydası olmadı ve artık çok dalgalanıyor birkaç dakikada bir 0kbsye kadar...
  10. H

Reboot And Select Proper Boot Device Hatası

O diske kurulu zaten 1 tane disk var ve herhangi bir takılı USB falan da yok
  11. H

Uğraşmak yerine formatı koyim mi artık yapacak bişe yokmuş gibi geliyo bana galiba windows dosyaları bozulmus
  12. H

Sorun hala devam ediyor
  13. H

Denedim fakat hata devam etti ne yazikki çikarabilecegim takılı bir USB falan da yok çözüm ugraştiracak gibi
  14. H

Şuan girebilmeyi başardım biosa ama ne degistide oldu bilmiyorum
Geri