huseyintteke kullanıcısının son içeriği

1. H

Ekran Kartım Çalışır Mı?

Dostlar selamlar, eski sistemimdeki ekran kartının soğutucu bloğunu değiştirecektim. Ama bir vidası çıkmadı, her ne yaptıysam daha da kötü oldu ve vida yalama oldu. Günün yorgunluğu ile iyice sinirlendim ve soğutucu blok ile ekran kartını sertçe çekerek ayırdım. Vidayı kırdım ve eski soğutucunun...
  2. H

Windows Silinmeden PC Nasıl Sıfırlanır ?

Sistem dosyalarınız bozulmuş olabilir, sıfırlama bunu çözmez. Ondan ziyade format atmanızı tavsiye ederim. Çok zor bir işlem değil. 1685542310 Bu problemin donanımsal olmadığından emin misiniz?
  3. H

Windows Silinmeden PC Nasıl Sıfırlanır ?

Tamire gitme sebebi neydi sistemin?
  4. H

Soru Win 11 Geçilir Mi ?

O zaman bir engel yok önünüzde.
  5. H

Soru Win 11 Geçilir Mi ?

Hayır, gerek yok. Bence yükseltmek şart değil, Windows 10 şu an gayet iyi çalışıyor. Eğer memnunsanız yükseltmeyi ertelemenizi tavsiye ederim. Sizin tercihinize kalmış.
  6. H

Soru Win 11 Geçilir Mi ?

Sistem yükseltme tavsiye ediyorsa gitmez. Windows 10 mu kullanıyorsunuz?
  7. H

Soru Ekran Kartı Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BY2KSKL9/ref=asc_df_B0BY2KSKL91684758600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0BY2KSKL9&linkCode=asn Çok emin değilim ama belki bunu değerlendirebilirsin.
  8. H

Sandisk Flash Bellekler Ntfs Formatında Mı?

Hocam eğer elinizde Sandisk USB Bellek varsa biçimlendirerek NTFS formatına getirebilirsiniz.
  9. H

Sandisk Flash Bellekler Ntfs Formatında Mı?

Yanlış bilmiyorsam FAT32 formatında oluyorlar.
  10. H

Soru Bu Sistem Alınır Mı? 15800Tl

RAM 2x8 mi? Değilse takviye yapmanızı tavsiye ederim.
  11. H

Hangi Anakart ?

Bence ASUS anakart çok daha makul. Fiyatı hiç fena değil.
  12. H

Öneri 0-200Tl Akım Koruyucu Priz Önerisi

Buyrun hocam, bunu bulabildim. https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/piranha-akim-korumali-3-usb-girisli-uzatma-kablosu/?gclid=CjwKCAjw04yjBhApEiwAJcvNoSO4VL_JXHOSDVhlhsieEgQYDpki98K-ba80WY0PTq4xM7jQCwp5lxoCHs4QAvD_BwE
  13. H

Öneri 0-200Tl Akım Koruyucu Priz Önerisi

Hocam şöyle bir şey işinizi görür mü...
  14. H

Yardım PC Açılıyor Ekran Gelmiyor

Hocam sistem kapalıyken önce fişini çekin, elektrik almasın. Sonra power tuşuna birkaç saniye basılı tutun. Bu yöntem de belki işe yarar.
  15. H

Yardım Ethernet Kablosu Bağlama

Hocam bu bahsettiğiniz ethernet kablosunun öteki ucu nereye bağlı olacak?
Geri