huseyinweest kullanıcısının son içeriği

1. huseyinweest

Yardım Bilgisiyar Donup Duruyor

Arkadaşlar rx6750xt ryzen5 5600 işlemcim var bilgisiyari alali 3 4 ay oldu ilk kez 3 4 günden beri donup duruyor anlamsiz bir şekilde oyunlarda sıkıntı yok ama gezinirken garip bi sekilde donup duruyor
  2. huseyinweest

60.000 TL ve üstü Gami̇ng Laptop Max 120 Bi̇n TL İ7 12.Nesi̇l Şart

Selam arkadaşlar 120 bin max bütçem var işlemcinin i7 12.Nesil olmasını istiyorum Gamin bir laptop
  3. huseyinweest

Yardım 30 K Gami̇ng Laptop Onerisi ? Aci̇l

Arkadaşlar oyun için max 30k bütçem var oyun laptopu arıyorum
  4. huseyinweest

Yardım Sıvı Soğutma Önerisi Lazım

direkt olaya geçeyim arkadaşlar kasam vento vg10f rx6750 ryzen 5 5600 işlemcim var ucuz orta fiyatta sıvı soğutmaya ihtiyacım var
  5. huseyinweest

Öneri 200 - 500 TL Aralığında Bluetooth Kulaklık

Haylou markasının ses kalitesi güzel mi ?
  6. huseyinweest

Öneri 200 - 500 TL Aralığında Bluetooth Kulaklık

200 - 500 Tl bandında fiyatına göre en üst ses kalitesinde BLUETOOTH kulak içi kulaklık arıyorum müzik dinleyeceğim sadece
  7. huseyinweest

Öneri Steam Oyun Önerisi

Steam hesabıma 150 TL yükledim pek bi değeri yok evet ama sizden de öneri almak istedim Aksiyon Simülasyon Hikaye tarzı oyunları seviyorum hangi oyunları önerirsiniz teşekkürleer
  8. huseyinweest

Soru Rx6750Xt Üzerindeki Işık Nereden Değiştirilir ?

dostum kurdum ama değiştiremiyorum videosu falan var mı 1681670316 kankı yukledım kurdum ama yapamıyorum
  9. huseyinweest

Soru Rx6750Xt Üzerindeki Işık Nereden Değiştirilir ?

arkadaşlar rx6750 12 gb kartımda rengını degıştırebıldıgım bı ısık var ama nerden degıstırebılecegımı bılmıyorum bilen var mı
  10. huseyinweest

Öneri Sıvı Soğutma Önerisi

vento vg10f 1500
  11. huseyinweest

Öneri Sıvı Soğutma Önerisi

Arkadaşlar ryzen5 5600 stok fan rx6750 sistemim çok ısınmıyor ama ben yinede sıvı soğutma takmak ıstıyorum keyfi hiç anlamam sıvı sogutmadan f/p bir sıvı soğutma önerirmisiniz
Geri