Huso kullanıcısının son içeriği

1. Huso

Yardım Airpods Pro 2.Nesil Hata

valla çözümünü bilen varsa yazarsa çok sevinirim birşey çıkmazsa pazartesi iade edeceğim
  2. Huso

araştırdığıma göre orijinal ürünlerde de böyle sorunlar çıkanlar varmış tabiki replikadan iyi bir performans beklemiyorum ama binlerce yorumdan hiçbirinin neredeyse bu sorunu yaşamaması bana çok saçma geliyor bence replika olmasıyla alakalı olan bir sorun değil bu arada aynı sorunu yaşayan 1 2...
  3. Huso

Merhabalar trendyoldan yorumlara bakarak bir replika airpods pro 2 aldım ürünün yorumları gerçekten 4 yıldızdan aşağı yorum yok denebilecek kadar iyiydi 1 yıldız vs.. verenlerde gördüğüm kadarıyla saçma sorunlar kargo sorunları vs.. ydi şimdi ben bu ürünü dün satın aldım / teslim aldım. ilk...
  4. Huso

Bilgisayarım 16 GB Ramin 8 Ini Kullanıyor

Bilgisayarım 16 gb ramin 8 ini kullanıyor
  5. Huso

Ryzen 7 2700X Işlemci Sorunu (2.El)

reisim biz bişeyler yaptık geldi ama şimdide sadece 8 ini kullanıyor ne yapmamız lazım yardımcı olurmusun
  6. Huso

doğru yerdemiyim doğruysa nereye gireceğiz acaba (del tuşunu ve f2 tuşunu denedim işe yaramadı bu menüyede f11 den girdim)
  7. Huso

kasanın içini açmadan sıfırlamanın bir yöntemi varmı daha önceden yaşadığımız sorunlar yüzünden kasanın içine dokunmakta şüphe duyuyoruz overclock yapıyor derkende şöyle düşündüm işlemci performans içinmi ne oluyor artık bilmiyorum acaba rami kısıtlamış olabilirmi pek bir bilgim yok mantık...
  8. Huso

Merhabalar, işlemcimi yeniledim eskiden 16 gb olan bilgisayarım işlemci değişimden sonra 8 gb olarak gözükmeye başladı (ram bozuk değil başka bilgisayarda denedim) büyük ihtimalle owerclock yapıyor işlemci 2.el olduğundan açık kalmış olduğundan şüpheleniyoruz. Yardımcı olursanız çok seviniriz.
  9. Huso

Bilgisayarımın Ramini Yükselttim Ama Hala Yavaş

sağolun hocam yardımcı olduğunuz için ben bir düşüneyim
  10. Huso

hocam daha ucuzu yokmudur 200 gb olsa bile yeter kendi masaüstü pcm var zaten tatilde kullanacağım bide okul zamanında video izlemekiçin vs.. eski laptopu kullanmak istiyorum
  11. Huso

bilgisayar laptop bana ucuz fazla yüksek bişi olmasına gerek olmayan hızlı bi ssd önerebilirmisin acaba Hp Probook 6550b 1692882315 hdd olduğundan ve eski olduğundan dolayı yavaştı zaten ama rami takmama rağmen hiçbirşey değişmedi resmen 1692882344 bilgisayar laptop bana ucuz fazla yüksek bişi...
  12. Huso

Selamlar, Bilgisayarımın ramini 2+ 2 4 den 4 + 4 8 e yükselttim ama şuanda eskisi kadar yavaş hiçbir fark göremiyorum 8 gb olduğunu bilgisayarı açarken esc basıp system informationdan gördüm ama hala çok yavaş yapmam gereken bir ayar fln olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim 1692880791...
  13. Huso

Ram Değişiminden Sonra Mavi Ekran Hatası Ve Hiç Çalışmama

hocam biz bu 8gb rami uyuşuyor diye aldık internetten gördüğümüz kadarıyla uyuşuyorduda size laptop modelini ve ram bilgilerini iletsem bir kontrol etme şansınız varmı acaba
  14. Huso

Ram Değişiminden Sonra Mavi Ekran Hatası Ve Hiç Çalışmama

Merhabalar bugün laptopuma termal macun yenilemesi yaptım sonra 2 + 2 ramlerimden birini söküp 8gb ram ekledim yani toplam 10 yaptım bunu yaptıktan sonra bilgisayarımı başlatırken mavi ekran hatası almaya başladım "Cihazda bir sorun oluştu. Yeniden başlatılması gerekiyor" gibi hatalar aldım daha...
  15. Huso

Windows Server 2012 R2 Iso Dosyası Nereden Bulabilirim?

windows server 2012 r2 iso dosyası nereden bulabilirim? yönlendirebilirmisiniz.
Geri