iameray kullanıcısının son içeriği

1. I

2 Adet Kulaklık Arasında Kaldım

hocam daha önce kullanan tanıdığınız varsa veya kullandıysanız padleri kaliteli mi uzun süreli kullanımda kulak terletir mi
  2. I

hocam sabah çıkınca girmemiştim 1500ü geçmeyecek şekilde olursa iyi olur kusura bakmayın
  3. I

Bende corsair tarafındayım ancak önerilen secenekleri arastıracağım cevaplar için tesekkurler
  4. I

Siz ne tercih ederdiniz bu fiyatlarda hocam
  5. I

Neden ikisi arasında kalmazsınız ürünler kötü mü? Siz ne tercih edersiniz bu fiyatlarda
  6. I

Selam Dostlar, Sizce hangisini tercih etmeliyim hem oyun oynuyorum hem de dizi/film izliyorum. https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-corsair-void-rgb-elite-usb-premium-7-1-ca-9011203-eu-siyah-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,612960543.html...
  7. I

600-700TL Bandında Mekanik Klavye Öneri (10 Ağustos 2022)

Selam Dostlar, RGB ve Blue switch olması önemli uzun süre kullanacağım önerileriniz nelerdir?
  8. I

Q6600 GT 730 Darboğaz Yapar mı?

Merhabalar, GT730 2GB Q6600 Darboğaz yapar mı ve geforce now için kullanacağım kullanabilir miyim?
  9. I

Geforce Now İçin İşlemci Ve Ekran Kartı

Merhabalar, 1500TL param var geforce now kullanmak için internetim yeterli (100MB) sistemimde ekran kartı yok onboard oynamak için hangi ekran kartı ve işlemci yükseltmesi yapmalıyım?
Geri