ibrahimdeneme kullanıcısının son içeriği

1. I

Soru Hangi Kulaklığı Almalıyım?

çok teşekkürler
  2. I

Soru Hangi Kulaklığı Almalıyım?

Merhabalar, Umarım güzel bir gün geciriyorsunuzdur. Hem sporda hemde günlük kullanım için bütceme uygun 3 kulaklık buldum acaba bunlardan hangisi daha iyidir hangisi almalıyım ? 1. Kulaklık...
  3. I

Soru Tkl Klavye Tavsiyesi

Merhabalar, 1.5-2k bandında fps oyunu için tkl klavye aramaktayım. Ne önerirsiniz?
  4. I

Yardım 4-7K Arasına Monitör Tavsiyesine İhtiyacım Var

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim öbür monitörleride kullanmış kişiler yorumlarını yaparsa cok iyi olur Yardımcı olursanız gercekten cok mutlu olurum cok iyi olur teşekkürler şimdiden @Lory
  5. I

Yardım 4-7K Arasına Monitör Tavsiyesine İhtiyacım Var

Merhabalar araştırmalarım sonucu 3 tane monitör aklımda var ancak daha iyisi var mıdır bu üçünden hangisi daha iyidir bunun için konu açmak istedi Max Bütcem: 7000₺ 1.Montior...
  6. I

Öneri 3-4K Arası Monitör Tavsiyesi

Merhabalar, Bütçemi yukarıda belirttim genel olarak sadece Valorant ve cs oynuyorum ancak diğer oyunlarıda denemek istiyorum va panel iyi değilmiş sanırım bu bütçeye tavsiye edebileceğiniz monitörler nelerdir
  7. I

Soru Casper Excalibur M.e238Fhd-G Alınır Mı?

Birde bu nasıldır acaba https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg247q1a-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1432797794.html
  8. I

Soru Casper Excalibur M.e238Fhd-G Alınır Mı?

Merhabalar, Umarım iyisinizdir. 2999₺ ye bu monitöre denk geldim sizce alınır mi bu fiyat bandında daha iyi onu alabilirsin dediğiniz bir monitör var mıdır? https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-casper-excalibur-m-e238fhd-g-23-8-1ms-full-hd-g-sync-freesync-curved-oyuncu-u-fiyati,94094614.html
  9. I

Realtek Uygulamasını Sildim Bir Şey Olur Mu?

şu anda ch321 kullanıyorum jak girişi zaten bulunmuyor usb girişli sıkıntı olur mu acaba?
  10. I

Realtek Uygulamasını Sildim Bir Şey Olur Mu?

Merhabalar, Bugün gözüme çarpan gereksiz uygulamaları kaldırmak istedim. Daha önce hic görmediğim yada artık kullanmadığım uygulamaları kaldırdım ancak bu uygulumayıda kurmuşumdur ve artık kullanmıyorumdur diye sildim. Ses kartı vs için kullanılıyormuş sanırım geri yüklemeli miyim?
  11. I

Soru Hawk Chair Fab V5 Renk Kalitesi İyi Mi?

Ürün siparişini geçtim o halde çok teşekkürler.
  12. I

Soru Alienware 24.5" Aw2523Hf Alınır Mı?

Çok teşekkürler sağolun
  13. I

Soru Alienware 24.5" Aw2523Hf Alınır Mı?

Bu 360 fpsin altına inme durumunda drop olur mu olmaz mı bir test vs var mı ben Türkçe bir şekilde yazdım ama çok bir sonuç çıkmadı AMD kullandigimdan freesync açarsanız fpsinize göre Hz ayarı yapar vs dediler bir yerde de Dyac+ > Freesync falan yazıları okudum birde benim için 10k büyük para...
Geri