ibrahimtylk kullanıcısının son içeriği

1. I

6-7 Bin TL Topladığım Sistem Nasıl Sizce

Ben parça parça bakmıştım oyüzden fiyat yüksek gelmiş attığınız site de toplu hali söylediğiniz fiyat mış peki bu site güvenilir mi acaba pek güvenemiyorum böyle şeyler alırken her siteye
  2. I

Uykusuzum 2000 serisi yazmışım kusura bakmayın. Attığınız sistemler 8000civarı yapıyor oyüzden öyle demiştim en son attığınız sistem daha uygun düşünüp kararını vericem. X dememin sebebi daha verimli ourclock olabiliyor muş oyüzden öyle söylemiştim ama bu oc hakkında pek bir bilgim yok gerekli...
  3. I

Hocam öncelikle teşekkürler attığınız sistemler bütçemi açıyor açıkcası.2500x in yeterli olucağını düşünüyorum eğer 2600 alırsam yanına soğutucu da almam gerekicek sanırım oyüzden pek sıcak bakmıyorum. Ekran kartına gelirsek 2600 almaya çalışırım fakat oda biraz bütçemi zorluyor eğer alamazsam...
  4. I

İşlemci:AMD ryzen 3500x Ekran Kartı:ASUS gtx 1660 super Anakart:GİGABAYTE b450m sh2 Ram:GSKILL 2x8 3200mhz Bellek:SAMSUNG 860 evo 500 gb 560/520 Güç Kaynağı:? Kasa:? Pek Bir bilgim yok araştırarak topladım oyun oynamak için alıyorum bütçem 6 7 arası sizce daha iyisini toplayabilir miyim vede...
Geri