icardillah kullanıcısının son içeriği

1. I

Cs2 Hesabı Satın Alma

itemsatış hesap.com dan cs2 hesabı alan var mıdır veya alırsam sıkıntı yaşar mıyım?bilgisayarıma falan girebiliyorlar mı sdece merak ettim?hahah
  2. I

Windows Sesi

bilgisayarı kullanırken arada sırada örneğin 20 dk da 1 şujkfdahlkfdsh tuşlara aynı anda basarız dıınkk sesi gelir ya o ses geliyor.uzaktan kontrol mü ediliyor virüs mü girdi merak ettim.
  3. I

Msi Kasa Önerisi.

dostum sistemim var hahahah 4070 intel i51400f sadece ssd ve fanlar psu çok sinirimi bozdu
  4. I

Msi Kasa Önerisi.

bütçem 5-6 bandına .şuanki kasamxpg çok yüksek sesli çalışıyor. psu sıvı soğutma alacağım .ama 12cm lık fanları yine yüksek derecede sesli çalışlıyyor.4 adet sessiz fana 2.3 k vereceğime msi kalitesi kasa alabilirim diye düşündüm.
  5. I

Öneri Yetersiz Depolama SSD Önerisi

5-6k bandına 2 tb olur m2 ssd önerisi bekliyorum. ya da 1.tb samsungun ssdlerinden alıp 2 tb hdd mi alsam kararsızım s
  6. I

4070 Ve I5 1400F Sessiz Psu

sessiz çalışan psu istiyorum.hazır sistemimde çıkan psu çok sesli çalışıyor.bütçem 6-8 arası. bu sisteme 240mm lik sıvı soğutma öneriside verirseniz. bütçe yine 5-6 arası kasam çok fazla sesli çalışıyor.xpg nin hazır sistem kasası.
  7. I

Kasa Fanı Sessiz.

xpg kasam var içinde kendi fanları bulunuyor.fanlar çok sessli çalışıyor.rtx4070 kartım var içerisinde hem sıvı soğutma 240mm önerisi hem ksaa fanı önerisi istiyrum.3 önde 1 arkada var.sessiz psu öneriside alabilirim. bütçe yok.çok abartıya kaçmadığı sürece
  8. I

Ethernet Tanımlanmayan Ağ

pc cihazıma ethernet kablomu takınca tanımlanmayan ağ hatası alıytorum.başka bir cihaza macbookuma denedim yine bağlanmıyor.telefona takıncs oluyor.ethernet tanımlanamıyor hatası çok
  9. I

Yardım RTX 4070 Ama Drop Fps Düşüklüğü

dostum ilk gün hiç sıkıntı yoktu internet bağlantım şu şekil.macbokum evin wifisine bağlı ben ağ paylaşımı yaparak ethernet kablosuyla msaüstü bilgisayrıma bağlıyorum. oyun içi pingim 12.15 alırken ara sıra ağ sorunu diyip hafif oyuncu ışınlnama dropu yiyorumi ilk bir iki gün olmadı. 1711726528...
  10. I

Yardım RTX 4070 Ama Drop Fps Düşüklüğü

Hocam selamlar i5 13400f Rtx 4070 Msi pro 16 gb 1 tb vs masaüstüm var.bir iki gün valorantı düzgüncene oynadım. Lakin pingim 10.15. 8.9 larda gezmesine rağmen ağ sorunu ve yüksek ping uyarısı alıyorum. 2 kerede istemci fps sorunu aldım. İnternetimi daha odama çekmediğim için macimden paylaşıp...
  11. I

Soru Router Aldım Ama.

hocam router aldım ama vdsl adsl desteklii 300 2.4 890 5.ghz dual bandlı apartmanıma fiber kutusu geldi ama ne zaman etkinleşir bilmiyoruz.ben bu routeri fiber modemimlede kullasnam bir sıkıntı yaşar mıyım ? örn 900 down 800 upld alıyorum.routerla 300 300 mü alırım
  12. I

Router Önerisi 1300 TL Bütçe

alt kattan odama kabloyla internet çekmek istiyorum.bütçe 1200-1300
  13. I

Yedek Modemi Router Olarak Yrdım

elimde iki tane tp link modem var .bir tanesini hali hazırda salonumda kullanıyorum.diğerini çalışma odama router olarak kullanmak istiyorum.kablolu kablosuz raouter yapmamda bana yardımcı olacak bir arkadaş lazım.
  14. I

Bf2042 Ve 5 Oyunu Online

gamepassin 209 tl lik olanpaketini alıp 2042 yi online arkadaşlarımla oynayabiliyor muyum ? yoksa yine ayriyetten ea üyeliği mi almalıyım
  15. I

Gsync Destekli Monitör AMD Ekran Kartı RTX Ekran Kartı

evet var 2k daha pahalıya. denk geliyor parasında değilim perfomansındayım
Geri