ikikarefarki kullanıcısının son içeriği

1. ikikarefarki

Call Of Duty Önerisi

Eğer singleplayer oynayacaksan, ilkinden başla. Çok eski olabilir ama hala kendini oynatır bence. Sonra sırayla devam ederek Modern Warfare'a kadar gelebilirsin. Modern Warfare 2'yi de oynadıktan sonra devam etmesen de olur. Gerisi çok iyi değil. (şahsi fikir) Belki Black Ops bi tık iyiydi.
  2. ikikarefarki

Fiyat/Performans SSD Önerisi Lazım

Bütçeniz nedir ? Bütçe bağımsız, performans olarak samsung sata ssd'leri tavsiye ederim ancak biraz fiyatı tuzlu olabilir. 2020 yılında aldığım 2 tane Samsung SSD 860 EVO 500GB var. Hala aktif kullanıyorum. CyrstalDiskInfo'ya göre biri %95 öteki ise %98. (ikisinde de önceden işletim sistemi...
  3. ikikarefarki

Fırsat Epi̇c Games İndi̇ri̇m? Alinir Mi

Böyle bir şeye hiç denk gelmedim açıkçası. Gamepass'te yaşadım ama epic'te olmadı. Genelde steam ile aynı anda güncelleme çıkıyor. Oyunlara gelecek olursak hepsi fiyatına değer oyunlar. Alınır.
  4. ikikarefarki

Wifi Adaptör Öneri

AC1200 yazan ürünü kullanıyorum, forumda da bir kaç kez önerdim. Herhangi bir sorun yaşamadım, tavsiye ederim. Diğer ürünü maalesef bilmiyorum.
  5. ikikarefarki

Rehber Hp Victus 15 - Fa1008Nt I5-13500H Rtx3050 Notebook Incelemesi

Reddit'te bir post altında okudum, alt kapakta ızgaraların 1-2 tanesini kağıt veya bantla kapatabilirsiniz, sesi büyük oranda kesiyor yazmışlar. Hangi ızgaranın ses yaptığını da deneme yanılma yolu ile bulmuşlar. Henüz denemedim, cihazın soğutma performansını düşürebilir diye düşünüyorum...
  6. ikikarefarki

Palworld DLSS Açılmıyor

Oyun ayarlarında DLSS var ama değiştiremiyorsan, oyunla alakalı bir durum diye biliyorum. Gelecek versiyonlarda çözeceklerdi galiba. Gamepass'ten oynuyorsan oraya versiyonlar da geç geliyor maalesef.
  7. ikikarefarki

Ev Internet Yenileme

Fiyatlar hepsinde yükseliyor. O nedenle bence en mantıklısı altyapı kimin ise oradan hizmet almak. Örneğin superonline fiber altyapısı varsa, superonline almak daha mantıklı, hem hız açısından daha rahat oluyor, hem de bir problem olduğu zaman kendi altyapıları olduğu için daha hızlı müdahele...
  8. ikikarefarki

Soru Hocam Wifi Adaptör Lazım

https://www.amazon.com.tr/PX-AC1200-Realtek-1200Mbps-Adapt%C3%B6r-Wireless/dp/B0B5926MH1/ref=zg_bs_12601929031_sccl_8/261-8902704-1056923?psc=1 ben kullanıyorum memnunum, forumda da bir kaç kez önermiştim soranlara.
  9. ikikarefarki

I5 14400F Ve RTX 2060

aynı sistem bende de var. ben alırken işlemci yükselterek i5 12. nesil ile almıştım. bir darboğaz yaşamadım. 13. nesilde de yaşanacağını sanmıyorum. ben de anakart (atx) yükseltmek istiyorum ama kasa küçük, hem kasa, hem anakart almam lazım. anakart almışken ddr5 alayım diyorum bu sefer ram de...
  10. ikikarefarki

Gta Serisine Başlama

Psp oyunları mobil'e de çıkmış olması lazım. Oradan da bir fiyat bak istersen. Mobil oynayamam dersen psp almadan emulator ile de çözülebilir ama illegal yol olduğunu hatırlatayım. :) Onun dışında nostalji için ps vita da alınabilir ama temiz bulabilir misin bilemedim... Steam kod olanlar için...
  11. ikikarefarki

Soru Shadow Of Mordor Serisi Var Mi?

Shadow of War ilki kadar iyi değil. Hatta bir ara steamde ilki daha pahalıydı. :)
  12. ikikarefarki

Chernobyl Oyunu Önerisi

S.T.A.L.K.E.R serisi var ama istediğin tarzda olmayabilir. Hikaye Chernobyl'de geçiyor ancak kıyamet sonrası teması var.
  13. ikikarefarki

Samsung 870 Evo Alınır Mı ?

Bahsettiğin ara sahneler "loading anları" ise evet fark edilir bir etkisi olması gerekir. SSD için, ben de samsungun 860 evo'sunu 2 senedir kullanıyorum, 2 tane var. 2'si de hala sağlıklı.
  14. ikikarefarki

Spotify Vs Yt Music

Müzik için spotify her türlü daha iyi. Uygulaması telefonda da pc'de de daha kullanışlı. Ancak tıpkı senin gibi ben de youtube'u rahat kullanmak için premium aldım. İkisine birden para vermemek için de spotify'ı iptal ettim. Sırf spotify için youtube'tan vazgeçmek istemiyorum. İkisine birden...
  15. ikikarefarki

Steam Dolar Kuıruna Geçiş Yapmadı ?

Amerika ile saat farkımız var, orada 20 kasıma daha yeni girdiler. Muhtemelen gün içinde dolara geçiş olur. Son kez oyun satın almak isteyenler varsa geçmeden alsın. :)
Geri