İkv kullanıcısının son içeriği

1. İ

Soru Sistemde Sorun Yaşar Mıyım ?

Çıkarım kanka 30a önemli değil ama amd bu sistem hemde sadece itopya veya vatandan alabilirim :) tavsiye için teşekkürler
  2. İ

Hocam başka bi çare varmı i5 12400f asus tuf 3060ti ve tüm parçaların asus olması şart benim için bu koşullarda önerebileceğin birşey varsa hemen bakayım 1682279208 Fiyatı yok sayalım 😂 csgo oynuyorum ben genelde 1080 p düşük ayarlarda darboğaz yaşarmıyım ve fps ortalama kaç verir hocam
  3. İ

H610 benide şüphede bırakıyor onu b660 plus ile değiştirebilirim
  4. İ

Daha önce farklı marka parçalar denedim amd sistem vardı 2 senede çöp oldu şuan bi işe yaramıyor asus sistem var arkadaşımda benden sonra aldı daha düşük bir sistemdi daha bi sıkıntısı çıkmadı 1682277846 Kanka itopyaya gidip görüp alıcam internetten bişey sipariş eden bi insan değilim ya...
  5. İ

İtopyadan alıcam ben öyle bi sistem göremedim full asus olan varsa atabilirsin bakayım
  6. İ

Asus tuf 4070 zaten 26 bin tl kanka nasıl alıcam onu
  7. İ

Parçaların hepsi asus kanka ondan öyle oluyor maalesef :(
  8. İ

Fiyata yapacak bişey yok kanka ya bencede pahalı ama seçimden önce almak iyi olur teşekkürler bu arada
  9. İ

https://www.itopya.com/teknohayat-2_h21320 Arkadaşlar bu sistemi yarın alacağım bi sorun yaşarmıyım genelde csgo oynuyorum 1080p düşük ayarlarda darboğaz sıkıntısı olurmu Bu arada fiyatın pahalı olduğunu biliyorum asus takıntım var bu fiyata 3080li sistemleri biliyorum ama bu hoşuma gitti
  10. İ

Yardım Darboğaz Yaparmı?

Darboğaz test yazdım çıkana baktım doğru bir site varmı bildiğin
  11. İ

Yardım Darboğaz Yaparmı?

O zaman i5 12400f alıyorum teşekkürler
  12. İ

Yardım Darboğaz Yaparmı?

Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3060Ti OC Edition ARGB 8GB GDDR6X 256Bit Ekran Kartı Csgo 1080p düşük ayarlarda bu sistem darboğaz yaparmı test sitelerinde baktım %5 darboğaz gösteriyoruz işlemciyi i5 13400F alsam dahamı...
  13. İ

Öneri .

.
  14. İ

Yardımm

İtopyaya gidip alıcam gözümle görmeden almak istemiyorum vatandan hazır sistem öneriniz varmıı
  15. İ

Yardımm

Beyler sistem darboğaz yaparmı uyumsuz parça varmı yardımcı olurmusunuz
Geri