ilgazburcin kullanıcısının son içeriği

1. ilgazburcin

Vpn

kaspersky satın almayı düşünüyorum iyi mi ?
  2. ilgazburcin

Vpn

merhaba VPN kullanmak ne kadar gizlilik sağlıyor ? özellikle yasaklanmış olan bazı kitapları okumak istiyorum fakat güvenemiyorum mesela internet sağlayıcısı türk telekom diyelim vpn ile girdiğim o siteleri görüyor mu hangi kitaplara falan baktığımı ?
  3. ilgazburcin

Yardım Windows 10 Pro

Evet öyle jet lisans mı ne öyle biyerden almıştım üzdü :( 1713877332 Bunların ucuz olanlarına güvenilir mi peki anlamadım ben 200 liraya var 100 liraya var 40 liraya var hepsi aynı ürün yazıyor kafam karıştı yani Windows 10 Pro için diyorum .
  4. ilgazburcin

Yardım Windows 10 Pro

Nasıl yapacağım onu
  5. ilgazburcin

Yardım Windows 10 Pro

Merhaba arkadaşlar silinen dosyalarımı yüklemek için sistem geri yükleme yapmak zorunda kaldım bunun sonucunda windowsum gitti etkinleştirin yazıyor tekrardan nerden satın aldığımı hatırlamıyorum eskiden etkinleştirdiğim kodu nereden bulabilirim internetten hiç boşa 100 lira vermek istemiyorum...
  6. ilgazburcin

Yardım Silinen Dosya

Merhaba dün yanlışlıkla shift delete ile sildiğim dosyaları geri getirmem lazım üzerinden 24 saat bile geçmedi tam olarak ne yapmam lazım acaba mümkün mü geri getirmem benim için önemli .
  7. ilgazburcin

Öneri Sizce Hangisi Daha Mantıklı

1- https://www.itopya.com/gigabyte-g7-mf-i5-12500h-16gb-ddr4-rtx4050-gddr6-6gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-gaming-notebo_u23786 2- https://www.itopya.com/gigabyte-g7-kf-i5-12500h-16gb-ddr4-rtx4060-gddr6-8gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-gaming-notebo_u23785
  8. ilgazburcin

Soru Önemli̇ Yükleme Hizi

teşekkür ederim öğrenmiş oldum
  9. ilgazburcin

Soru Önemli̇ Yükleme Hizi

Merhaba arkadaşlar resimde eklediğim gibi ortalama 60-70 mbs arası yükleme hızı alıyorum , benim anlamadığım mı desem bilmediğim mi desem şimdi film indiriyorum diyelim 5.8 6.7 mb/sn yazıyor yani burda gösterilen değerler saniyede 59 mb yani 59mb/sn indirmesi gerekmiyor mu ? bilgi sahibi olan...
  10. ilgazburcin

Soru Monster Bakım Süreci

merhaba arkadaşlar bu monster laptopları ücretsiz bakıma gönderdiğimiz zaman ne kadar süre içinde hallediyorlar bilgisi olan var mı ?
  11. ilgazburcin

Fiyat/Performans Okul Için Alınır Mı ?

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad1-amd-ryzen-3-7320u-8gb-256gb-ssd-dos-15-6-cloud-grey-laptop-lenovo-turkiye-garantili-p-744554281?boutiqueId=623361&merchantId=968 Sizce alınır mı okul için felan vergisiz olanlar bunlarmış veya buna benzer daha iyi bir laptop varsa tavsiye edeceğiniz...
  12. ilgazburcin

Video İndirme

Merhaba arkadaşlar internet üzerinden chrome eklenti olarak ekleyip hemen hemen tüm sitelerde olan videoları indirebileceğim bir program var mı ? bazen ihtiyacım oluyor link kopyalayıp indirme sitelerine gitmek uğraştırıyor bazı eklentiler çokta faydalı olmuyor Video Downloader Professional ve...
  13. ilgazburcin

Yardım İşlemcim Boşta 80 Derece Görüyor Ne Yapmalıyım?

aylık 15 liraya gelmiş oluyor
  14. ilgazburcin

Yardım İşlemcim Boşta 80 Derece Görüyor Ne Yapmalıyım?

kaspersky indir yıllık 180 liraydı sanırım
Geri