ilkaydmr kullanıcısının son içeriği

1. I

Arctic P14 Slim Ve Normal Arasındaki Fark Nedir?

Slim ince bir model hocam. 16mm kalınlığında. Performans anlamında bir farkı var mı bilmiyorum
  2. I

Intel Core I9 14900Ks 27.000Tl Alınır Mı?

i7 14700K işlemcimi Arctic liquid freezer 2 420 mm soğutucu ile ancak soğutabildim. i9'u düşünemiyorum bile.
  3. I

Fan Ve Rgb Çoğaltıcı Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Şu ürün gibi 8-9 adet fan ve RGB bağlayabileceğim çoklayıcı arıyorum. Bu ürün hem geç gelecek hem de gümrük vs 650 lirayı buluyor. Bu üründen daha ucuza bulma şansım var mı yoksa direk bunu mu almalıyım? ASUS Aura Sync uyumlu olması önemli. Bilgisayardan kontrol etmek istiyorum.
  4. I

Monitör Tutucu

İşte ben internet sitesine falan baktım göremedim.
  5. I

Monitör Tutucu

Hocam monitörünüzün Vesa desteği yok gibi. Onunla ilgili bir bilgiye erişemedim. Eğer vesa montaj desteği yoksa kullanamazsınız.
  6. I

Kasa Montajı Nasıl Olmuş?

Ben de sizin söylediğiniz gibi biliyorum. Hava yapma konusunu tam bilmiyorum fakat hortumlar yukarda olduğu için bütün hava radyatör giriş çıkışının olduğu yerde birikiyor. Bu da sık sık su sesi duymama yol açıyor.
  7. I

Çoğu kişide boruların altta olmasını önermiyor hocam ya. Hatta üstteki Taner hoca da videosunda onu önermiyor. Ki zaten istesemde borular altta olacak şekilde takamam sığmıyor. Radyatör kalın, fanları kalın, hortumları kalın her yaptığım düzende bir yere değiyordu. son olarak öne takıp borular...
  8. I

Herkese selam arkadaşlar. Lian Li lancool 3 kasa ve Arctic Liquid Freezer 2 420mm sıvı soğutma aldım. Kasanın üst kısmına radyatörü sığdıramadığım için mecburen kasanın önüne hortumları yukarı gelecek şekilde montajladım. Hava akışı ise dışarıdan içeri olacak şekilde. Kasanın üst kısmına 2 arka...
  9. I

Arctic Liquid Freezer 420Mm Soğutucu Için Kasa Önerisi

Hocam son karar Arctic Liquid Freezer Iı - 420 A-Rgb değil mi? Satın alıyorum :D
  10. I

Şöyle tüm sistemi atayım hocam.
  11. I

Diğer markalardan bi pro art olan güzel geldi fakat komple sistem pro art olsaydı güzel olurdu gibi. Çok kafa karıştırmadan Liquid Freezer'da karar kılayım istiyorum açıkçası. 360mm ve 420mm ile aralarında 300-400 lira farkediyor. Bu durumda 420mm almam daha iyi olur gibi. Hemde az da olsa...
  12. I

Anladım hocam. Yani piyasada zaten bu soğutucunun üstüne yok sanırım. Eüer öyleyse zaten düşünmeden onu alırım direk.
  13. I

Anladım hocam. Ozaman mecbur 2. seri olanı alacağım. Şu an Cooler Master MasterLiquid ML240L v2 240mm kullanıyorum. Render alırken ya da stres testş yaptığım zaman 100 dereceleri hemen görüyor işlemci. LF2 420mm alınca ortalama kaç derecelerde kalır maksimum?
  14. I

Şimdi başka bir kafa karışıklığı geldi bak. Açıkçası Liquid Freezer 3 tasarım olarak daha çok hoşuma gitmişti ve yeni nesil olmasından kaynaklı daha iyi soğutur diye düşünüp onu alacaktım. Şimdi siz 3ü önermeyip en performanslı olarak Liquid Freezer 2'yi mi almamı öneriyorsunuz
  15. I

Elinize sağlık hocam. Teşekkür ederim yardımınız için. Peki bir şey daha soracağım müsadenizle. Bir çok soğutucu kullanmışsınız sanırım. Ben i7 14700K işlemci kullanıyorum bu işlemcinin soğutması çok zormuş o yüzden Çoğu arkadaş Arctic LF 2 veya 3'ü 420mm önerdi. Siz ne önerirsiniz? Yani ben bir...
Geri